Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 30-ra vagyunk...

Augusztus 30-ra vagyunk hivatalosak egy lagziba, én szept. 13-ra vagyok kiírva. El merjek menni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egyénenként változó, és majd ahogy tartom magam attól függ, de volt már valaki szülés előtt két héttel lagziban? Mennyire szokták "betartani" a babák, hogy a 40.héten születnek? Az orvosom mit fog mondani ha megkérdezem?
2008. ápr. 26. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

En is megyek, pont kb. majd igy :)

Ha jol erzed magad, menj el, de addig, amig kenyelmes.

Ha a baba jonni akar, majd szep ruhaban mesz max. szulni ;)

2008. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan menj el, ha nem lesz túl messze a lakóhelyedtől.

én meg osztálytalálkozóra vagyok hivatalos a kiírás előtt 3 héttel. majd meglátom, hoyg fogom viselni az állapotomat, ha jól leszek, elmegyek.

2008. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem még az is extra bibi a dologban, hogy kb. 200km-re lesz a lakóhelyünktől, úgyhogy ha úgy adódik totál más kórházban szülök majd, mint ami tervbe volt véve. Mindenesetre a kórházi pakkot szerintem vinni fogom...
2008. ápr. 26. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked kell érezni,amúgy tapasztalat,ami most még baromi egyszerű,az 37-38 hetesen már nem is annyira,és örülök,ha végre egy nap végére élek,és eldőlhetek,igaz én még dolgozom,így majd 37 hetesen.Úgy a 35.hét vége felé kezdtem el érezni,hogy mostmár minden baromira nehéz,és olyan vagyok nap végére mint egy reumás csiga.Sokszor menni sem könnyű nemh táncolni akarjak.Aztán már nálam is megjelentek a kül fájdalmak,pedig 1-2 szem magnéziumot ettem egész várandósság alatt,21 hetesen még hegyet másztam,és még dolgozom.De már fáj a derekam,már nehéz a poci.Sokan combtő fájdalmakra panaszkodnak,és én ma éreztem először,hogy közel a szülés napja.

No de szerintem hagyd függőben a dolgot,és majd a lagzi eéőtt meglátod.Mondd meg az esküvő párnak,hogy nagyon szeretnél elmenni,de majd csak 1 héttel a lagzi előtt adsz végleges választ,mert akkor mégis csak 38 hetes leszel,és nem biztos,hogy lesz erőd lekocsikázni 200km-t,és átmulatni egy lagzit,majd megint 200km.Ha más nem majd szülés után összehoztok egy találkát,ahol te is köszöntöd őket.

2008. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En csak attol felnek hogy..gondolom a lagzi nem cigifustmentes...
2008. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A sógornőm már nem tudott eljönni a lakodalmunkra. Neki is 200 km-t kellett volna utazni, és már nem tudta mindezt bevállalni. Pedig neki még több volt hátra...

Remélem te jobban fogod bírni, mert nagyon hiányzott:-((

Az utazás lesz szerintem a legsz...bb.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, akár még haza is érhetsz szülni nem megy az olyan hamar! Szerintem nem lesz kedved elmenni! Nagy has, meleg...
2008. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia barátnőm agusztusba volt lagziba szeptemberbe ki volt irval .ő el jőtt annyit táncolt mindenki őt nézte.de nyugi mindenki másképp éli át.majd meg láttod hogy leszel.
2008. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj!Maradj addig ameddig jol esik.
2008. ápr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
200 km nem a világ vége,főleg ha autópálya van arra.Én hetente kétszer teszem meg ezt a távolságot,33. hétig gyakran én is vezettem végig.Vezetni már kényelmetlen,mert az anyósülésben jobban lehet fészkalódni.:)Néha kicsit hátradöntöm az ülést és máris kényelmes,csak 3-szor legalább meg kell már állni pisilni így 35 hetesen.Viszont lakodalomba már nem lenne kedvem menni,de amúgy sem szerettem igazán soha.Viszont ha lenne bevállalnám,hisz ha elkezdődik a szülés simán hazaérsz mire kell.(autópályán legalábbis)
2008. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!