Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki fizet a dokijának?

Mindenki fizet a dokijának?

Figyelt kérdés
Van saját dokim, de nincs magánrendelése, úgyhogy mindig rendes rendelési időben járok hozzá. Illik az asszisztens előtt pénzt adni neki? Vagy majd a szülés után egyben? Hogy szokott ez működni? Nem vagyok jártas ebben a dologban.
2008. jún. 9. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem magánrendelésre jársz, miért adnál neki pénzt?? Ezért tartunk ott, hogy sok nő a -akár a babára költhető- doki zsebébe tömködött pénz mennyiségétől teszi függővé a születendő gyermeke egészségét. Szánalmas!! És néha mekkorát koppannak az ellátást illetően.
2008. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell neki adnod,ha nem magánrendelésre jársz.Én sem adok neki,mert ez a dolga!Bőven elég,ha szülésnél kap valamit!
2008. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.én sem magán rendeésre járok,csak a korházba egy dokihoz.és ez ugy müködik,hogy ha nem annál akarsz szülni hanem az ügyeletes dokinál akkor ennek a dokinak a terhességed folyamán NEM kell adnod pénzt(ha akarsz adhatsz.)hisz a dolgát végzi,kap ö fizetést.de ha annál akarsz szüni akihez végig jártál,akkor szoktak adni neki egy (5000ft)és azzal megis fogadod.én pont ugyanigy vagyok ezzel és jövö héten fogadom meg.De nem kell öket feleslegesen pénzelni nem jobb az azzal.
2008. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!