Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél tea málna ízű?

A málnalevél tea málna ízű?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 17:41
 1/8 anonim válasza:

Én a Györgyteás málnalevelet iszom, és általában tőlük választok más gyógynövény teát is, mert a legtisztább és legjobb minőség.

A lényeg, hogy ha nem szoktál gyógyteát inni, akkor nem lesz finom, furcsa..kicsit zavaros, nem olyan bizalomgerjesztő illatú, és nem is kifejezetten jó ízű. Gyógynövényteát nem ízesítünk, és melegen szerintem cudar íze van a legtöbbnek (a málna sem kivétel). Nálam és a baráti körömben működő trükk, hogy megvárom, míg kihűl, nagylevegő és húzóra. :)

2013. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem málna ízű.
2013. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem :)
2013. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye kérdésért:D Köszi mindenkinek:)
2013. márc. 3. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem én mondjuk szeretem ezeket a gyógynövény teákat bírom az ízüket. A férjem az hülyének néz miatta azt mondta ha fegyverrel kényszerítenék se tudná lenyelni. Amúgy cukrozva szerintem se finom...Olyan íze van mintha szénát vagy füvet rágcsálnál:))
2013. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
miért, a krumplilevél pl. krumpliízű? :)
2013. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kóstoltam:D

Jólvan bocsi csak gondoltam mielőtt elkezdem inni megkérdezem:D

2013. márc. 3. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem.
2013. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!