Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy valami baja van a...

Lehet hogy valami baja van a babának?

Figyelt kérdés

A 7. hét közepén járok. Két napja inentzív szurkálást éreztem a méhemnél, annyira hogy a bal lábam lezsibbadt. Nagyon meg is ijjedtem, vettem be egy MagneB6-ot és elmúlt. Tegnap még elviselhetetlenül fájt a mellem, a mellbimbómhoz meg hozzá sem lehetett érni, most viszont már nem olyan intenzív a fájdalom, olyan mintha múlóban lenne! Ez csak átmeneti állapot, vagy valami baj történhetett? 18-án megyek a következő ultrahangra.

Vérzés vagy barnázás nem volt, azóta a görcsöt sem éreztem, de annyi rossz dolgot lehet olvasni és nagyon félek, hogy baja lett a babámnak!



2008. jún. 8. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem csak nő a méhed.Nekem is volt,hogy zsibbadt a lábam.A feszülése sokmindenkinél előfordul.Ha nem véreztél és nincs kifejezetten görcsöd,akkor szerintem ne aggódj.Ha mész a dokihoz,meséld el neki azért.20 hetes pocis
2008. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Remélem minden rendben lesz, kicsit megnyugodtam! :)
2008. jún. 8. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval.

A mellbimbó érzékenysége is egy teljesen normális dolog. Én teljesen kikértem magamnak, mikor a párom hozzáért. Akármilyen gyengéd volt nekem fájt. Ez nemmindig volt nagyon rossz, és egy idő után elmúlik.

Ne aggódj!

18 hetes kismami

2008. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!