Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövöhéten kell mennem cukorviz...

Jövöhéten kell mennem cukorvizsgálatra. Elfelejtettem kérdezni, h oda éhgyomorral kell menni? Vért is vesznek?

Figyelt kérdés
én nem tudom,mert most megyek csak elösször ilyenre,hogy zajlik.24hetes km
2009. szept. 11. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Előző este ehetsz , ihatsz utoljára. A cukorterhelés előtt még inni is tilos, nem ám enni!!!

Odamész, éhgyomorra vért vesznek, kikeverik a löttyöt, amit megiszol és 2 óra mulva megint vért vesznek. Addig tilos enni, inni is!!!

2009. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, éhgyomorra kell menni, először vért vesznek, majd meg kell innod a cukros lötyit. Két órán kersztül nem ehetsz és vizen kívül mást nem ihatsz, majd amikor letelt a két óra, akkor ismét vesznek vért, ebből lesz a terheléses eredmény. Javaslom, hogy citromot vigyél a lötyihez, úgy ihatóbb.
2009. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. szept. 11. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hétfőn megyek ilyenre. 24 hetes vagyok. Már második terhesség, szóval tudom miről van szó. De én 1 órára emlékeztem, de lehet, hogy rosszul tudom. Vagy mindenhol máshogy működik. Azt javaslom, hogy kaját vigyél magaddal, hogy az utolsó vérvétel után tudjál enni, nehogy aztán rosszul legyél mire hazaérsz.
2009. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!