Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok és a...

27 hetes terhes vagyok és a pocaklakóm farfekvéses és még mindig nem fordult meg. Innentől hogyan működnek a dolgok?

Figyelt kérdés

(Első baba és amúgy is elég aggódó típus vagyok.) Remélem van aki tudja hogy ilyenkor hogy mennek a dolgok.. Tudom hogy még van ideje megfordulni de félek hogy nem fog. Ha meg is fordul az milyen érzés lesz?

És mi van ha tényleg nem fordul meg, ilyenkor programozott császár lesz vagy sürgősségi? Általában a dokik megvárják a 40. hetet hogy megfordul-e és lehet e a dologból sima szülés vagy a 38.-39. héten berendel(het)nek császárra?



2013. febr. 25. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
27 hetes vagy, meg annyiszor megfordulhat. Amugy ilyenkor nincs csaszar a legtobb korhazban, ugy tudom. Az en babam 32 hetesen lett farfekveses es 36 hetesen mondta az orvos, hogy meg is fordult. 27 hetesen meg ne aggodj, rengeteg ideje van, semmit nem jelent.
2013. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én 24 hetes vok és már többször megfordult,először nekem is farfekvéses volt aztán megfordult a helyes irányba és most újra farfekvéses!Az utolsó pár hétben is megfordulhat,én eddig nem vettem észre a forgolódását,max hogy többet mozgott,de más jelét nem éreztem,csak az ultrahangon szóltak,hogy megfordult a pici!
2013. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 26 hetes uh-n nekem is farfekvéses volt a fiam.

A következő uh 33 hetesen volt, ott már fejvégű volt a fekvése és az is maradt.

Szóval nyugi, van még ideje jó irányba fordulni.:)

2013. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódok mert a doki azt mondta hogy elég nagy a baba ahhoz hogy valamennyire érezzem hogy forog. De mindig csak ugyan ott érzem hogy rugdos meg mocorog. És gondolom hogyha megfordult volna, vagy más irányba, akkor máshol "is" érezném..
2013. febr. 25. 18:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a nyugtatgatásokat! :)
2013. febr. 25. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Még bőven van ideje megfordulni!
2013. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még van ideje megfordulni, nem is kevés. De a szövegben az is kérdésként szerepel hogy mi van akkor hogy ha nem fordul meg. És én arra a részre lennék kíváncsi hogy akkor mi fog történni!?
2013. febr. 26. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbálj megy egy kicsit (pár percet) négykézláb állni... úgy hallottam, hogy az a jó irányba tereli a kicsi fejét.
2013. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet kedves utolsó!:)
2013. febr. 26. 18:35
 10/10 Izi17 ***** válasza:
52%
Szia, nekem a 29. héten volt faros, és a dokim mondta, hogy most már motíválni kellene a fordulásra a kicsit. A neten sok tipp van, hogyan lehet próbálkozni. Ha nem akarod ezt vagy nem fordul meg, akkor az orvosoddal kell megbeszélni, mi lesz. Pl. megvárjátok, hogy beinduljon a szülés és vajúdhatsz is, de aztán biztosan császár lesz, vagy megpróbálhatod természetes úton is megszülni, vagy programozott császár lesz. Nálam is ez volt: első baba, nem fordult meg, de megszültem simán, nem volt semmi gond. :-) A lényeg, hogy bízz a babádban, magadban és az orvosodban.
2013. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!