Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek úgy terhes, hogy megjött?

Lehetek úgy terhes, hogy megjött?

Figyelt kérdés
A párommal még csak most kezdtünk el próbálkozni és már szinte biztos voltam benne, hogy nem lesz baba, mert 3 napja megjött, viszont a színe sokkal halványabb volt és mennyiségre is kevesebb. Ma elmúlt. Általában nekem 7 napig tart, soha nem volt még csak 3 napos. Tünetek nem igazán vannak, fáradékony vagyok ugyan, de ez eddig is így volt. Ma viszont elmentem kondizni és egy pár felülés után egyből elkezdtem görcsölni. Szerintetek lehetséges, hogy mensi mellett is terhes vagyok? Vagy esetleg ez lehet vetélés is? Előre is köszi a válaszokat!

2013. febr. 25. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
ti, akik ilyen kérdést tesztek fel, miért nem lőtök el egy nyamvadt terhességi tesztet???:))))
2013. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj egy tesztet!
2013. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csináltam 2 tesztet is még mensi előtt, negatív lett, de lehet, hogy később volt ovum és így a beágyazódás is késett...
2013. febr. 25. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt menzeszem, és terhes voltam már mint kiderült. De nekem sosem volt rendszeres menzeszem, így fogalmam nincs, mikor lehetett az ovum.
2013. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És neked terhesség alatt milyen volt a mensid? a színe nem volt halványabb? kevesebb napig tartott esetleg?
2013. febr. 25. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de nem túl nagy az esélye.
2013. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindössze 3-4 napig tartott, mikor terhesen menstruáltam. Sokkal kevesebb volt, színre már annyira nem emlékszek, mert régen volt, már 6 hós a fiam és itt mászik körülöttem :)

TErhességi tünetem semmi nem volt. 8 hetesen is csak azért derült ki, mert vissza kellett mennem a dokihoz rutin vizsgálatra (3 hónappal korábban sajnos elvetéltem) és megnézett uh-val, hogy minden rendben van-e és mikor kezdjük újra a babaprojektet, de ott dobogott a pici szíve és minden rendben volt a terhesség alatt.

2013. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!