Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is szoktatok a nőgyógyászot...

Ti is szoktatok a nőgyógyászotoktól tanácsot kérni telefonon, vagy SMS-ben, ha valami gond van, vagy nem vagytok biztosak valamiben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztk-s rendelésre járok, nem tudom az orvos mobilszámát és heti egyszer rendel csak, akkor se nagyon kapcsolják a rendelőt. a védőnőmet hívtam már kérdéssel. de hiányzik egyébként, h felhívhassam, ha van valami kérdésem (pl vérvétel eredmény), de sajnos nem engedhetem meg magamnak, h 9 hónapig magánrendelésre járjak. ha lenne a dokihoz ilyen elérhetőségem, kétszer hívtam volna :)
2013. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztk-ba járok, ahol mindig más rendel. Az első pár vizsgálatra mindig ugyanahhoz mentem, mindig pénteken, de az utóbbi kettőt már más végezte szintén pénteken. Biztos napot cseréltek, nem tudom, de nem is nagyon foglalkoztat. Sosem hívtam még fel egyik nőgyógyászt sem tanácsért, szerencsére olyan problémám még nem volt, de ha lett is volna, akkor az ügyeletre mentem volna. Minden kérdésem felteszem a következő vizsgálatkor, vagy védőnőnek vagy a háziorvosnak is ha arra van dolgom.
2013. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
nem hívtam még soha. egyszer még az elején pecsételtem, akkor még nem a mostani dokim volt. na akkor jó lett volna ha el tudom érni, és nem kell magamba roskadva bőgni. sürgős bajom azóta nem volt. ha lenne, pl. vérzés, akkor felhívnám. de ettől kisebb dologgal nem keresném sztem. ha úgy érzem majd, h. beindult a szülés, akkor is először kórházba megyek és ha nem téves riasztás, akkor az ügyeletes doki úgyis értesíti. nem zaklatnám feleslegesen kis apróságokkal, vagy téves riasztással.
2013. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már többször hívtam. Magán dokihoz járok egyébként. Sosem volt bunkó nem éreztette hogy nem kéne hívogatnom. Egyébként mindig próbáltam normális időben hívni általában akkor amikor rendel. Hívtam már eredmény miatt, barnázás miatt, zöld viszkető folyás miatt stb. Szerintem egyik sem volt hülyeség. Volt amikor csak megnyugtatott hogy ez miatt nem kell aggódni, de volt amikor mondta hogy akkor menjek. Ha valami nem sürgős akkor persze megvárom a következő alkalmat amikorra időpontom van. Oda listával megyek általában mert mindig van kérdésem. :)
2013. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
magánorvos,ő is úgy érzi,ez is beletartozik a munkakörébe,ha nem tudja felvenni,visszahív.Más kérdés hogy én is csak olyan kérdéssel zaklatom,amit máshonnan nem tudok,nem akarok megkérdezni.
2013. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen hívtam már. Igaz nem olyan dologgal ami várhat. Pl láz pecsételés vérzéssel meg a lányomnál amikor még nem tudtam pontosan mit kell csinálnom mert beindult a szülés.

Mondjuk én ápolónő vagyok és spk mindent tudok, hogy mi baj és mi nem és mi az ami várhat. De ha nem sürgős de gondom van akkor az asszisztensével szoktam konzultálni.

2013. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, bármikor felhívhatom.
2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!