Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond ha 17+4 naposan...

Az gond ha 17+4 naposan megyek 4D uh-ra?

Figyelt kérdés
Mennyit fogok látni?Neketk milyen élmény volt?
2013. febr. 20. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én kereken 17 hetesen megyek pénteken, és igaz még nem lesz olyan kis pufi baba forma, inkább csonti :D, de a neme valószínűleg látszani fog, és a lepény helyére vagyok még kíváncsi, meg persze, hogy minden rendben van-e..

Szerintem így is nagyon szép lesz :D


http://www.youtube.com/watch?v=V42X7_th0t8

itt egy példa :D

2013. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A 4D minden esetben nagy élmény, mert olyat látsz, amit máshol nem, tehát szuper.

Ha babamozizni akarsz, akkor érdemes később menni, amikor már babásabb az arca, kb. 24-28 hét között. Utána is jó, csak már nagyobb a baba, és nem látszódik minden esetben annyi belőle, mint előtte.

De amúgy 17 hetesen is élmény lesz már, biztos!

2013. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én 21 hetesen mentem 4D-re. Szerintem ez jó időpont volt, sokat láttunk a gyerkőcből a férjemmel. Nagyon szuper élmény volt, hogy végre láthattuk így is! Először nem akart mutatkozni, hanem bújt a méhlepényhez, de aztán mosolygott, meg játszott a köldökzsinórral, átfordult a másik oldalára.

Ha mentek 4D-re mindenképp csináltassatok a piciről videót, meg képeket! Nagyon nagy dolog lesz neki, ha meglátja, hogy mit ügyeskedett :)

2013. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi nektek remélem jo lesz:)Mert azt külön kérni kell hogy csináljanak?•4d baba mozizunk, 4d ultrahang

•genetikai ultrahang szűrést végzünk (a baba minden belső szervét megvizsgáljuk, pl. a szívet, májat, vesét... erről írunk:

•írásos szakvéleményt az orvosának, mely megfelel az "FMF" nemzetközi szabványnak

•Nyomtatunk 1db. fekete/fehér fényképet (11x8 cm) és

•DVD lemezre 4d ultrahang felvételt készítünk (zenei aláfestéssel

Igy van meghirdetve:)

2013. febr. 20. 13:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor minden okés lesz :)

Mi Debrecenbe voltunk, ti merre mentek?

2013. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nálunk ahova megyek ott különböző csomagok vannak, és mi nem a babamozisra megyünk, amikor kapsz egy kb 20 perces dvd-t, hanem egy olyanra, ahol megnézzük ugyanúgy, és kapunk egy dvd-t pár mp-es klippekkel, és sok képpel, meg két képet nyomtatva, és ez feleannyiba kerül mint a babamozi... de rendelő válogatja.. :D
2013. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pesten a Cleopatra Medical centerbe megyek:)Már alig várom..:)Itt már nagy valoszinüséggel megmutatja hogy fiu vagy lány nem?
2013. febr. 20. 13:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Gondolom mi is annyit kapunk amit az elöbb kimásoltam:)Vagyis remélem:)De sztem már az is jo hogy mi láthatjuk:)nem tudom pl a párom a sima uh képeken nem is tudta kinézni hogy mi van..:)De sztem ezen már látni fogja:)
2013. febr. 20. 13:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudják mutatni :) Nagyon jó felvételeket tudnak csinálni.
2013. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jajj olyan jo lene:)persze már az is jo hogy ha alaposabban menézik hogy minden okés e:)Remélem nincs semmi gond eddig minden leletünk jo volt:)
2013. febr. 20. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!