Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az UH-ot csak a 13. héten...

Ha az UH-ot csak a 13. héten pár naposan tudják elvégezni, mert akkora van csak időpont, az még belefér? Nem lesz gond belőle? Eddig szerencsére semmi panaszom nem volt, remélem addigra sem lesz!

Figyelt kérdés
Külföldön lettem terhes és itt nem divat...elkapkodni a dolgokat :( Ma léptem bele a 12.hétbe és szept.22-re kaptam időpontot, ami ugye még egy hét addigra 13.hetes+2 napos leszek ! :( De itt állítólag a 10-17 közötti héten nézik :( elsőre..akkor még az enyém jónak mondható a 13 héttel ! :( :)
2008. szept. 12. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a 13.héten volt a uh.Nem volt gond belőle ez a tarkoredő mérésnél fontos,a vizsgáló orvos megkérdezte mért nem jöttem hamarább,mert az én dokim akkorra adott időpontot.Ne izgulj,nem lesz semmi baj!


egy 6-hós kisfiú anyukája..

2008. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi :)!
2008. szept. 12. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem meg azt mondták pont 12 hetesen még korai menni,volt akit vissza is hívtak következő hétre,még nem vagy elkésve!

2008. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OKé, most megnyugodtam..hogy akkor addigra pont jók leszünk.Annyira ggódom, olyan nehéz volt eddig is kivárni a heteket, hogy végre eljuthasson az ember oda..de úgy félek, hogy oda megyek és mi van ha nem lesz bent senki pocak lakó...!Más is félt már így előtte...bár a hasam nő..meg változok,de remélem minden rendben lesz és lesz szívhangja, stb.. ! :)
2008. szept. 12. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ettől féltem hogy mi lesz ha nem lesz feje meg nincs is bent felszívódott stb. Tegnap voltunk párommal ultrahangon és ott volt a mi kis drágánk 6 és fél cm-en :-). Egy héttel elszámoltuk magunkat én is betöltöttem a 13. hetet. Ne aggódj nem lesz baj! :-) Sok boldogságot kívánok Nektek! :-)

2008. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, nagyon drága vagy Nektek is minden jót kívánok a babához ! :) Most már majd csak kiderül :) A hasam szépen lassan növöget...formásodik :) a nadrágokat nem tudom begombolni már, de ilyen kismama övvel nagyon jól el lehet takarni a rést,és fed, tart, melegít :) !Tehát remélem tényleg ott van és növöget :) szépen !
2008. szept. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!