Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PÁNIK! 32 hetes terhes vagyok,...

PÁNIK! 32 hetes terhes vagyok, nagyon félek a szüléstöl?

Figyelt kérdés
van már 2 fiam 8 év és 10 év,nem volt nehéz szülés 2 órát vajúdtam kb,de mégis nagyon félek,frontoknál nagyon rosszul vagyok ilyenkor eszembe jut,hogy nemsokára megszülhetek és ettől szó szerint bepánikolok és még rosszabbul leszek:szédülök,hányingerem lesz ver a viz és közben fázok.és az a gondolat jár a fejemben,hogy még nem készültem fel rá.van ezzel még igy valaki?? Ja 24 hét óta 3x2 magne b6 és 3x1 diaphylint kell szednem és feküdni.a méhszájam 2111,egy hete voltam dokinál amióta tudom rosszab.az a baj,hogy fekvés közben nem tudom mivel elfoglalni magam és csak ezeken kattok az agyam.??????????????

2013. febr. 25. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétizáld, mitől félsz! Ha megvan a pontos oka, modellezzétek le a férjeddel/anyukáddal/barátnővel, mi történhet, hogyan kell rá reagálnod!
2013. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de miért kell diaphylint szedned?
2013. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
magátol a szüléstől,hogy tudom mire számithatok,a fájdalom,a bánásmod magátol a szülés fogalmától.nem értem miért mert nincs rossz tapasztalatom gyors könnyü szülésem volt és a dokik is normálisak voltak.probáltam beszélni a párommal de nem igazán értett meg,a barátnömnek meg már nem merem mondani mert annyit látott szenvedni,hogy a beszélgetés végére szinte mindig szóbajön,hogy már nem is biztos,hogy mer babát vállalni.ezért irtam ide,hátha jobban megértenek
2013. febr. 25. 08:55
 4/5 A kérdező kommentje:
azért irták fel mert elkezdett kinyilni a méhszáj.elöször 24 hetesen 2100 volt majd,25 hetesen megint be kellet menni akkor 3100,27 hetesen maradt 3100,és most 31 hetesen már 2111.
2013. febr. 25. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon gyorsan rá kellene jönnöd, hogy a már megtapasztalt dolgoktól miért félsz! Történt valami az előző szülések alkalmával? És itt most nem a fájdalom nagyságra, vagy a szülés hosszára gondolok. Az orvos volt bunkó? Esetleg a nővérek? A férjed támogatott akkor és most?
2013. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!