Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy maradhatott meg a magzat?

Hogy maradhatott meg a magzat?

Figyelt kérdés
Spirál mellett lettem terhes, a doki azt mondta, el fogok vetélni. Elvileg a szerveztem küzdött a baba ellen, hogy ki tudja dobni a szervezetből. Hogyan lehetséges, hogy megmaradt? Azóta eltelt jó pár hét, de még mindig sokszor eszembe jut...nem bírom felfogni. Mit élhetett át a baba?

2013. febr. 24. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is spirál mellett fogantam anno, és teljesen egészséges vagyok. Pedig a régi spirálokról sok rosszat lehetett hallani. Végül, Kedves Kérdező, ti hogyan döntöttetek?
2013. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én már lassan szülök.

Szerintem nekem is valamilyen régi féle spirál lehetett. Nagyon olcsó volt, dehát ilyet írt fel a doki.

2013. febr. 24. 21:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire élni akart a kis bébi akkor megérdemli hogy nagyon szeresd őt!
2013. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Meddig volt fenn a spirálod? Milyen időközönként ellenőriztetted? Volt-e panaszod vagy esetleg a férjednek, hogy szúrja?
2013. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Már most nagyon-nagyon szeretem:) Főleg mikor szétrúgja a bordáimat:D


8 hónapig volt fent, feltétel után 4 héttel kellett kontrollra mennem. Aztán már csak évente kellett volna(de ugye 1 évig nem volt fent)

A férjemet nem szúrta, viszont én folyamatosan éreztem, hogy ott van. Nagyon kényelmetlen volt. Ráadásul a menstruáció első 3 napját végigszenvedtem, annyira fájt. Csomókba jött ki belőlem mindenféle trutyi:/ Szóval nagyon kinlódtam vele.

2013. febr. 24. 21:34
 6/15 A kérdező kommentje:
De végig a helyén volt, a doki alig tudta levenni. Ezért is csodálkoztak el az orvosok, hogy megmaradt a baba...
2013. febr. 24. 21:35
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek érzett belőle valamit a baba? Mármint hogy a spirál ki akarta dobni...
2013. febr. 24. 21:37
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha érezted, akkor nem volt rendesen a helyén. Nem voltál vele dokinál, amiért szúr. Tudtak volna igazítani rajta, hogy ne érezd.

Hát ha le tudta venni az orvos, akkor nem lehetett olyan közel a babához, így nem gondolom, hogy érezhette a baba, ezen ne stresszelj.

2013. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szerencsére a méhem tetejében tapadt meg a baba.

Azért nem mentem vissza, mert a 4 hetes kontrollon említettem a dokinak, hogy szúr, azt mondta hogy ez természetes érzés "majd megszokom". Hát nem szoktam meg:) Spirált soha többé nem fogok felrakatni, az egyszer biztos.

2013. febr. 24. 22:12
 10/15 A kérdező kommentje:

De azért van bennem egy nagyon hülye érzés. Azért mégis csak idegen tárgy volt a méhemben, amikor fogant, sőt amikor kifejlődtek a kis szervei is. (8 hetesen vették le) akkor ömlött belőlem a vér.

Ha a saját szememmel láthatom, hogy megvan mindene és egészséges, csak akkor fogok megnyugodni teljesen. Hihetetlen számomra, hogy megfogant és itt maradt nekünk. Nagyon élni akar, remélem igaza van a dokiknak és teljesen egészséges. Mardos a lelkiismeret, amiért "nem akartam" mert ugye azért volt ott a spirál, hogy ő ne legyen. Valamikor el kell neki mondanom, muszáj lesz.

2013. febr. 24. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!