Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik héttől lehet látni a...

Melyik héttől lehet látni a pocakon kívül a magzat mozgását?

Figyelt kérdés
Tehát nagyjából melyek azok a hetek, amikor fekszem és látom a hasamon, hogy na éppen ott rúg vagy odanyomja magát? Már nem emlékszem, azért kérdezem. Ez a negyedik terhességem, de nem emlékszem, mikorra várhatom ezt. Belül már érzem. Nem tudni pontosan hány hetes vagyok.
2013. febr. 19. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
hát olyan 25-26 hetesen vettem előx észre,de előtte nem is figyeltem még!
2013. febr. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 hetesen én nem rúgást ereztem először, hanem azt hogy teljesen lentre húzódik a baba, és kinyomja magát, a férjem is látta!

18 hetesen kezdett el rúgni, de a rúgást csak 22 hetesen érezte a párom is, de most már mikor kinyomja magát, olyan mintha a hasam egyik oldala lapos lenne, a másik oldalon meg egy rúd Párizsi:)

100 kg vagyok, szóval van a hasamon zsír, de mégis látni, érezni

2013. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 hetesen éreztem először hogy mozgolódik, most 19 hetes multam és ha rúg odanézek a hasam aljára ha szerencsém van rúg még egyet akkor látni hogy a hasam megmozdul.
2013. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18-20. héten láttam először,amikor rúgott egyet a hasam alján (előtte is éreztem már a mocorgását,de akkor láttam először).
2013. febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén kb. 18-20.héttől láttuk.
2013. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én normál alkatú vagyok (168 cm, 62 kg) és 19 hetesen vettem észre. Éppen csak fehérneműben napfürdőt vettem a nappaliban pár percre és amikor rúgott, akkor láttam a hasamon is, hogy felpúposodott egy picit egy röpke pillanatra, de mennyei érzés volt!

Fel is próbáltam venni videóra, de nem sikerült, azóta pedig nem vagyok olyan helyzetben, hogy láthassam (munkahelyen vagyok/vonaton/ágyban sötétben).

2013. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!