Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után terhességeteknél...

Vetélés után terhességeteknél veszélyeztetett terhesek voltatok? Mertetek szerelmeskedni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett terhes voltam és tiltott volt az együttlét
2013. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az első terhességem 6 hetesen meg szakadt. Nem volt probléma utána így mertünk szexelni. Utána hamar jött a kövi baba már lassan 14 éves.
2013. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat! :) Várom a továbbiakat! :)

Újra terhes vagyok, 5 hetes, és nem tudom, merjünk-e szerelmeskedni. Doki annyit mondott, hogy használjam az utrogestant és menjek két hét múlva...

2013. febr. 24. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orvosodat meg kellett volna erről kérdezned,én addíg kibírnám szex nélkül,de ha mégis úgy döntesz,hogy szeretkezel a barátoddal,úgy hogy a dokit még nem kérdezted meg róla (bár szeritnem ezt a dokinak már magától is mondani kellene ,amikor nála vagy) akkor figyeld,hogy az orgazmusnál ha begörcsölsz (én terhesen görcsöltem pár percig amikor orgazmusom volt)ne tartson tovább a görcs 5 percnél és vér ne legyen!

2013. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dokim azt mondta, hogy amíg nincs petezsák, nem igazolja a terhesség tényét, és így nem mondja, hogy ne sexeljünk. Úgy vagyok vele, hogy amíg nincs szívhang, addig nem kockáztatunk, akkor meg újra rákérdezek a dokinál.
2013. febr. 25. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 6 hetet és volt egy vetélésem tavaly. Duphastont írt, de nem vagyok veszélyeztetett (azt hiszem azt csak 2 vetélés után állapítják meg), ettől függetlenül nem merek szexelni, nehogy valami baj legyen, bár nem kérdeztem meg az orvost külön erről.

Először engem is elhajtottak, mert teszt után mentem kb rögtön, aztán 5+1 hetesen már látott hasi uh-n petezsákot. 2 hét múlva kontroll.

2013. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!