Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terheség,...

Veszélyeztetett terheség, mikor ír ki arra?

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag el kellett jönnöm,és most sima táppénzen vagyok.A nőgyógyásznak mondtam(előtte megírta a táppénz tavaslatot)hogy jól vagyok.(teszem hozzá nem hekyi doki és fingja sincs milyen helyen dolgozok)erre azzal fenyegetőzött,h akkor mától nem vagyok táppénzen.A háziorvosom aki tudta hol dolgozok még nem tudja ezt,de totálisan ki vagyok akadva ezen a f*szon!Munkahelyemen nem maradhattam,hisz egészséges babát akarunk,ér erre ez meg így szivat!De már az első alkalom óta!
2013. febr. 17. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

El kell mondanod a nőgyógyásznak is,hogy milyen helyen dolgozol különben honnan tudná?

És akkor biztosan kiír.

Szabad tudni mit dolgozol?Csak kíváncsiságból :)

2013. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nem fogadott a doki?
2013. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Azt írtad, hogy te mondtad neki, hogy jól vagy, miközben ő táppénzre vett volna. Honnan kellett volna tudnia, hogy mit dolgozol? Egyébként tényleg, mit dolgozol ami veszélyes a babára?
2013. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudta volna a nőgyógyász, hogy milyen helyen dolgozol, ha nem mondtad neki?

Egyébként csak akkor kell táppénzen lenned, ha a munkáltatód nem tud olyan pozíciót biztosítani, ami nem veszélyes rátok nézve.

2013. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok.Mondjuk abban sem vagyok biztos,hogy ennek veszélyeztetett terhességnek definiálják -e.Mert végül is nem vérzel nem görcsölsz.Általában ilyenkor nem szabad dolgozni mert veszélyben van a magzat.

Bár ha a munkád veszélyezteti a terhességet lehet azt is így nevezik.De az orvos biztos megmondaná ha mondanád neki.

2013. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kiskönyvben is benn van és mondtam is neki,de akkor is csak furcsán nézett rám.Igen a munkám miatt nem dolgozok.És akárhova helyeztek volna ugyan az a helyzet.És gondolhatnátok,h.ezért nem helyeznek át irodistának.Egyébként,emelgetni kéne...És azon a héten mikor eljöttem,írattak alá egy papírt velünk x év után,hogy a tisztítószerek egészségre káros anyagok,+az óngőz folyamatos szívása.Had ne soroljam.Ha más munkarendbe ha másik sorra raktak volna ugyanúgy ez lenne a munkám.De ha fel is ajánlották volna pl a 2műszakot se fogadtam volna el.Táppénzre meg nem a nőgyógyászom vesz.
2013. febr. 17. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:

De a nőgyógyász ad javaslatot a háziorvosnak. És a második trimesztertől engem pl. a nőgyógyász tartott táppénzen, nem a háziorvos.


Magyarázd el részletesen a nőgyógyásznak, hogy mi is a helyzet. Szóból ért az ember!

2013. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Akkor mi a problémád? Nem a nőgyógyász vesz fel táppénzre, akkor elmész a háziorvoshoz és kiíratod magad. Ennyi.
2013. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy mi a problémám?Az,hogy egy papló ez az orvos.Nem ehhez megyek legközelebb vissza.
2013. febr. 17. 21:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs,tapló
2013. febr. 17. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!