Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terheség,...

Veszélyeztetett terheség, mikor ír ki arra?

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag el kellett jönnöm,és most sima táppénzen vagyok.A nőgyógyásznak mondtam(előtte megírta a táppénz tavaslatot)hogy jól vagyok.(teszem hozzá nem hekyi doki és fingja sincs milyen helyen dolgozok)erre azzal fenyegetőzött,h akkor mától nem vagyok táppénzen.A háziorvosom aki tudta hol dolgozok még nem tudja ezt,de totálisan ki vagyok akadva ezen a f*szon!Munkahelyemen nem maradhattam,hisz egészséges babát akarunk,ér erre ez meg így szivat!De már az első alkalom óta!
2013. febr. 17. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha nem szimpatikus és van lehetőséged akkor menj máshoz.

Nagyon fontos,hogy olyan orvosod legyen akivel szívesen megbeszélsz mindent és bízol benne.

Mondjuk a kérdésedben az van,hogy f...ja sem volt,hogy milyen helyen dolgozol.

2013. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az alapján,h én elmondtam neki nem tudta elkébzelni milyen lehet.Váltani is fogok.Engem mondjuk eusztrál,h ott az aszisztense.
2013. febr. 17. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!