Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyfertőződésem van,...

Hüvelyfertőződésem van, tegnap mondta a doki. Írt fel hüvelytablattát, de csak hétfőn vagy kedden tudom kiváltani. Addig ugye nem lesz semmi baja a picimnek? A méhszájam azt mondta a doki hogy zár rendesen!

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Pesten vannak éjjel nappali gyógyszertárak, szóval, ha pesti vagy akkor irány az egyik, én nem kockáztatnék a helyedben!
2008. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

nem lesz baj, nekem is volt hüvelyfertőzésem a kezdetektől, de nekem is teljesen zárt a méhszáj, és azt mondta a doki, nincs gond. Az a lényeg, hogy ha kiváltod, jó mélyen helyezd fel, amilyen mélyen csak tudod. Én még párnát is tettem a fenekem alá, hogy még feljebb folyjon, ha már bent feloldódik. Nyugi, ha a doki azt mondta, nem lesz gond! Gratulálok!

21 hetes kismama

2008. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem se aggódj, a bébid védve van, a fertőzés nem jut fel, ha zárt a méhszájad. Viszont minnél hamarabb kezded el a kezelést, annál hatásosabb, úgyhogy hétfőn mindenképp váltsd ki a receptet.

Minden jót, vigyázz magadra!

2008. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!