Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül a recept amit...

Mennyibe kerül a recept amit terheléses vércukorvizsgálatra kell kiváltani?

Figyelt kérdés
Holnap megyek, és érdekelne hogy mennyibe fog kerülni. Ha jól tudom glukózi gta van a receptre irva.
2009. szept. 16. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem nem kellett semmit kiváltani,én is ugy tudtam,hogy kapok receptet,de nem,ugy látszik laborja válogatja,de nem lehet olyan sok,százas max,mert csak doboz szöllőcukrot kapsz.
2009. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mondod,hogy kiírták neked receptre!

Az a löttyöt ott kapod a vérvételen.A sógornőm most volt és semmi nem kellett kiváltania.Vettek vért tőle utána meg kellet innia azt a borzalmat majd egy óra múlva megint vérvétel.

2009. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia:)Hétfön voltam,én a váci sztk-ban voltam és itt adnak cukros vizet nem kellett vinni semmit max ha akarsz akkor citromot vihetsz magadal hogy jobb ize legyen:)31hetes kismama
2009. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én receptet kaptam :-( amit már a vérvételre vinnem kell holnap.
2009. szept. 16. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ki kellett váltanom a receptet, de már nem emlékszem mennyi volt, két éve történt. Nem volt egy vészes összeg, az biztos.
2009. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia,nekem is kikellett váltani a receptet 75-80 ftba került a glükoz.ha megfogadsz egy tanácsot töllem tegyél bele 1 citrom levét,de ne citromlevet azt nem szabad csak magának a citromnak a levét szabad olyan lessz mint a limonádé csak kicsit édesebb velem 2szer csináltattak és mig a mellettem lévö kismami rosszullet én tök jol birtam.Sok sikert és boldog babó várást!36h kismami
2009. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!

75 gramm szölő cukor van benne.90 forintért váltottam ki pár hete.Nekem is vinnem kellett.Sima szölősukor,gyógyszertári amit a vizzel kevernek majd el és azt kell meginni.Nem olyan vészes az íze de nekem miondták,hogy vihetek hozzá citromot.

2009. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Én is kiváltottam 95 ft volt :-) csak 1000 ft volt nálam, azt hittem drágább lesz :D
2009. szept. 16. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hónapja váltottam ki a szőlőcukrot, 50ft-volt.
2009. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!