Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok.3 napja sajog...

37 hetes vagyok.3 napja sajog a derekam. Ugye nem a közelgő szülést jelzi?

Figyelt kérdés

Szeretném ha még bent maradna 3 hétig.

2 baba



2013. febr. 23. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát!! Nekem egy ponton fájt a hátam de nagyon 2 napig! 37. héten ezek után beindult a szülés!
2013. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 36+4. napon kezdődött, 3 napig fájt, a 3. napon már majdnem leszakadt, néha rendszereződött is. Végül kerek 37. héten bementünk este, mert már nem értettem mi van, reggel 5re meglett a kisfiam 3000g-mal és 52cm-rel. 10/10-es apgarral. Makk egészségesen, semmilyen rásegítés nem kellett. Most 2 hónapos, 5,45 kg és a védőnő szerint nagyon gyorsan fejlődik (már hasról hátra fordul és kommunikál, gőgicsél)


Úgyhogy, ha megszületik, ne aggódj, semmi baja nem lesz már, nem is számít koraszülöttnek. Te meg előbb túl vagy rajta, kimaradnak a terhesség végi terhes dolgok. Én nem bánom, hogy megszületett akkor, előbb megismertük, már nagyon vártuk :)

2013. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!