Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon-nagyon fáj a derekam,...

Nagyon-nagyon fáj a derekam, sehogy sem jó. Hogy aludjak így? Van még valaki aki ébren van?

Figyelt kérdés

tudnék aludni, de ezzel a derékfájással nem megy :(

ülve nem tudok aludni, pedig csakúgy nem fáj. ez már nem a normális tartományba tartozik szerintem.


2013. febr. 22. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
:(( Engem a sav nem hagy aludni.....
2013. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2013. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Látom,csak sikerült elaludnod..
2013. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem sajna, csak nézem a sauthparkot :) 40. Héten vagyok.. szóval már nem sokat kell szenvedni :)

Probaltàl valamint a sávra? Hány hetes vagy?

2013. febr. 22. 01:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért. Telefonon vagyok fent, és nem mindig írja azt amit én szeretnék, de próbálok helyesen írni.. :)
2013. febr. 22. 01:16
 6/8 anonim ***** válasza:

bárcsak én lehetnék a 40. héten ilyen kínzó derékfájással... :)

Fél lábon is kibírod már ezt a pár napot... ;) Irigy vagyok... :)

Egyébként azt próbáld meg, hogy hanyatt fekve tegyél egy kispárnát a derekad alá... :)


Kismaminak akinek sok a sava:

Én volt hogy éjjel arra ébredtem, hogy fel jött a savam... :( Sehogy nem volt jó nem tudtam aludni még úgy sem hogy még egy párnát a fejem alá tettem.

Aztán a védőnőm mondta, hogy próbáljam meg a salvus vizet.

Igaz, hogy nagyon drága 750 Ft a 1,5 l. De én amióta abból megiszok este lefekvés előtt 5 kortyot tudok aludni. Az íze bűn rossz, de megéri hogy végre alszom... :)

2013. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem feküdj oldalt és te vagy a párod kicsit masszírozza a derekadat lefekvéskor.

Vagy ha hanyatt fekszel, akkor húzd fel a lábad.

Gyomorsavra szerintem meg a sima víz is jó. Én csak néhány korty csapvizet szoktam inni és már attól is elmúlik a gyomorsavam (vagy legalább is meghígul).

2013. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még csak 20 hetes vagyok! A salvust iszom már jó ideje, de egyre kevésbé hatásos, talán kezdi megszokni a gyomrom, ha van ilyen.. Kitartást kérdező, én is szeretnék már a helyedben lenni!!
2013. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!