Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » P3, P4 méhnyakrák szűrés...

P3, P4 méhnyakrák szűrés eredménye lett valakinek terhesség alatt? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem P1 volt a leletem,ami pont jó,viszont egy ismerősömnek P3-as volt,és nem csináltak vele semmit,hanem szülés után kezelték ki.Neked P3 vagy P4 lett?

2013. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyit mondott a dokim, hogy P3/P4, pontosítani nem tudott, vagy lehet nem akart nagyon rám ijeszteni. 3 hét múlva kell mennem, újra mintát vesz, és ha az is rossz, akkor valami műtétet akar csinálni. Annyit mondott, hogy a babának nem lesz semmi baja. 1 éve még P1 lett, most meg ennyire rossz, ilyen hirtelen?
2013. febr. 22. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha p4, azt jelenti káros szövet van a méhnyakon. A műtét során ezt eltávolítják. Semmi baja nem lesz a babának, de veszélyeztetett terhes leszel szerintem.
2013. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg,az védőnőm azt mondta,ilyenkor a terhesség alatt változhatnak az értékek.

Nem lesz semmi baj,ha megint p3 vagy P4 lesz,megműtenek és kész.A babának semmi baja nem lesz!

Hány hetes terhes vagy?Gratula egyébként és nyugodj meg,nem lesz semmi baj!!:)

2013. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem P3 volt, amikor terhes lettem, ijsztegettek minden félével, már műteni akartak. Kereste egy másik dokit, és kiderült, hogy valami gomba okozta. Azt kikezeltük, és újra P2 vagyok! :)

Ne izgulj, nem lesz gond!


6 hetes baba anyukája

2013. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem évekkel ezelőtt egy csúnya gyulladás okozott P3-as eredményt, 10 napos kúpos kúrával rendbe jött, azóta sem volt baj.
2013. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. 6. héten vagyok, 2. baba lesz :)

Remélem valóban nem lesz nagy baj.

2013. febr. 22. 18:47
 8/8 Norika2 válasza:
Sziasztok nekem is p4 em van és terhes lettem 6-7 hétbe lehettem csak sajnos el kellett, hogy vetessem, mert mondták hogy betegen születne meg vagy elvetélnék. :(
2015. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!