Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mintha megjönne a bajom, ez...

Mintha megjönne a bajom, ez normális a 33. héten?

Figyelt kérdés
úgy görcsölgetek és a derekamba is belenyílal.
2008. jún. 6. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Normmális, a tested elkezd felkészülni a szülésre.
2008. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de azért még csak ne készülgessen! :D
2008. jún. 6. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 33 hetesen kezdődtek a hasonló panaszaim, sőt nem is 32 hetesen akkor mondták, hogy még korai és pihenjek, de sokaktól hallottam hasonlót így nem is paráztam. Jelenleg 38 hetes vagyok és még egyben vagyunk :)) Bár már nem bánnám, ha elengednénk egymást, és másképp ragaszkodnánk egymáshoz :) Boldog heteket!
2008. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen voltak erős jósló fájásaim.Majd 35 hetesen ismét.Azóta csak elvétve 1-1.Most 38 hetesen mi is egyben vagyunk.Azt mondta a doki anno,hogy normális,csak ne vérezzek.
2008. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 33 hetes vagyok, és én is naponta többször görcsölök sőt néha olyan érzésem van, mintha egy kést vágnának bele a hasam aljába, annyira szúrkál. Nekem mondjuk azt mondta a dokim, hogy nagyon lent van a picikém és nem valószínű, hogy kihúzzuk a 40. hétig :-(, de pihenjek sokat, még legalább 4-5 hetet bírjunk ki :-( Én napi 3 Diaphyllint szedek és 3*2 MagneB6-ot mindezek miatt. Szerintem próbálj meg minél többet pihenni, attól Nekem jobb szokott lenni. Ha fájdogál akkor azonnal lefekszem (persze ha itthon vagyok).

További szép babavárást

2008. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek a válaszokat, viszont mindenkinek boldog babavárást.

még most este is görcsölgetek, tényleg olyan, mint mikor megjött a bajom.néha jobban, néha kevésbé, de már egész nap tart.:S

hát majd lesz valahogy, pihenek.

2008. jún. 6. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Szióka!Én most 36 hetes vagyok és 34 hetesen elkezdtem görcsölni felhívtam a dokimat ő azt mondta bekell feküdnöm a kórházba mert jóslófájások!9 napig voltam bent és 3 napig 8 óránként kaptam a combomba bőr alá szurit, majd 4 napig 12 óránként.(Mindent a babáért!!!)Visszatartották nehogy megszűljek.Minden nap CTG-n voltam és magnéziumot is szedtem.Most már jobban vagyok de kezdenek újból előjönni a fájások, keményedések, derékfájások.De inkább 37-38 hétre jöjjön ki a picúr mint előbb.

Már nagyon várjuk a kiscsajszit!!!!

Egészséges babavárást neked és a többi kismamának!!!

2008. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!