Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh-on vette észre az...

12 hetes uh-on vette észre az orvos hogy 8 hetesen elhalt az embrio nagyon megviselt első babánk lett volna ugye ez nem azt jelenti hogy legközelebb is valami baj lesz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.nem jelenti azt,és lehet hogy jobb igy mert lehet ha megmarad beteg lett volna..ne busulj.legkzelebb minden rendben lesz.:D
2008. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű mondani, hogy ne búsúlj, pedig ilyenkor csak ezt lehet!

Én 10 hetesen veszítettem el az elsőt, azt hittem nem élem túl... és mi történt? Három hónappal később újra terhes lettem és gyönyörű egészséges kislányom született!

Most pedig a kistesót várjuk:-)

Úgyhogy fel a fejjel! Legközelebb minden rendben lesz! Tuti!

Nem volt semmi olyan tuneted, ami gyanús lett volna?

2008. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is átestem ezen, és nem volt könnyű. Hiába minden vígasztalás.. ilyenkor sajnos. És azt hiszem felelőtlenség lenne a részemről ha azt mondanám , hogy nem lesz baj, azt sosem tudni. Lehet lesz, de lehet semmi. az biztos, hogy nagyon fogank rád figyelni az előzmények miatt, és te is jobban fogod kímélni magad. Én 13 hónapra estem rá teherbe, és egyáltalán nem volt problémamentes ez a terhesség sem, de van megoldás. Kaptam egy gyóygszert ami megtartotta a terhességet. Tehát ne aggódj előre. Most ha már majd tudni fogják az előzményeket tudják mire kell figyelniük. És reméljük nem lesz baj! De most ne rágódj ezen ha tudsz koncentrálj valmi másra. Mert ha folyton a köv babára gondolsz nehezen fog összejönni. Mihelyst nem gondolsz rá annyira egyből jön. Persze ez is emberfüggő. remélem segíthettem. Kitartás!!! Sokan vagyunk melletted! És tudjuk mit érzel!

38 hetes kismama

2008. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat nagyon kedvesek vagytok vérzéses vagy görcsös tünetem egyeltalán nem volt csak semmit nem bírtam megenni de mindenki azt mondta ez a terhesség miatt van az a legszőrnyűbb az egészben hogy 1 hónapon át úgy volt bennem hogy már nem is élt.
2008. jún. 6. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehet érdemes lenne kivizsgáltatni magad, hogy mi volt az elhalás oka, nehogy legközelebb is előforduljon, amennyiben valamilyen szervi, hormonális vagy egyéb kezelhető és kezelendő problémád lenne. Persze az is lehet, hogy tényleg nem lett volna egészséges és a természet így döntött. Nem történnek véletlenül a magzatelhalások és a vetélések, hacsak te nem csináltál valamit, amit nem lett volna szabad (pl megemelted magad). Mindenképpen járj utána, hogy miért történt és 3 hónap pihenés után (ennyit szoktak javasolni) próbálkozzatok újra. So9k sikert kívánok!
2008. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok javasolni, hogy ne erre gondolj és ne ebből indulj ki. Attól, hogy most ez történt, lehet a következőnél semmi baj nem lesz. De az is igaz, hogy sokat vesztenek el akár 5-6 babát is, mire sikerül.

A lényeg, hogy az agyad irányítja a tested, és ha rettegsz, az nem jó. Próbálj arra gondolni, hogy ennek megvolt az oka, de legközelebb rendben lesz minden!

Menj majd sűrűbben uhra, bár gondolom ezt kérni fogja a dokid is, és vannak tabik, amik segítenek.

Jobb volt most ez így, mint ha később történt volna.

Vigyázz magadra, és soha ne add fel!!!

:-))

2008. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 4. válaszolónak (a komment után írónak) üzenem, hogy jó lenne, ha nem írkálna olyanokat, hogy a vetélés azért történik, mert valaki olyat csinál, amit nem lett volna szabad!!!!!!!!!!!!!!!

Bármennyire is vigyáz mindenre a kismama, akkor is megtörténik az elhalás, ha a babával nincs rendben valami!

Ezért senki nem felelős, pláne nem a kismama!

Kikérem ezt minden hasonló helyzetbe került kismama nevében!

2008. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a 4.válaszolónak üzenem Az én kisbabám is pont ugyanekkor halt el és nálam is a 12.héten vették észre.Az elhalás oka nem jó tapadás.Valószínűleg nagyon beteg lett volna.Ugyhogy nem kell ahhoz semmit tenni a kismamának,hogy valami baj legyen örüljön,hogy neki semmi ilyesmi baja nem lett.Most én is babát várok 29hetes vagyok.Kaptam egy gyógyszert Duphaston ez egy terhesség megtartó és tapadás megkönnyitő gyógyszer.3 hónapot várj és probálkozzatzok újra.Nagyon sok sikert és ami a legfontosabb ha nem érzed magad késznek 3 hónap múlva lelkileg akkor még várjatok.Üdv
2008. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát régen nem jártam ezen az oldalon március végén utoljára ugyanis akkor volt vetélésem 21 hetes voltam semmi görcs semmi fájás semmi rosszulét és elöte este még mocorgot tudom mit érzel nemlehet vigasztaló szót mondani de egy dolog engem vigasztal amikor mások mondják hogy én is voltam ilyen hejzetbe de utána egézszéges babám lett és azóta már unokám is na én erre próbálok koncentrálni hogy egyszer majd unokám is lehesen ami történt nem lehet tudeni miért nekem pl elhalt a méh lepény a baba jól volt csak éppen nem volt tápláléka ami nem az én hibám ugyanis nem éreztem semmi t a méhlepényt nem lehet érezni hát sajna ez van túl kel lépni azt nem tudom hogy lesz-e a következönél gond remélem nem de az biztos hogy végig fogom agódni ezzel biztos mindenki igy van amit tehetünk az az hogy reménykedünk és türelmesen kivárjuk az idöt hogy végre a 6 hónap teljen le neked lelki jobbulást kivánok mert az ami most kell fizikailag rendbe jövünk a lelkünk az soha de mégis próbálkozunk arra gondolni hogy a következö már egézszégesen fog megszületni addig vigyázz magadra és fel a fejel
2008. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia nagyon sajnálom a történteket.Nekem 2 vetélésem volt 14 hetessen,meg 8 hetessen.Az orvosom szerint a magzat elhalása nem véletlen.Sajnos kiderült hogy a 14 hetes magzatnak súlyos rendellenesége volt,így megpróbálták elmagyarázni ha megszületett volna mivel kell szembenéznem.Nagyon nehéz leírni is de jobb ez így hogy nem született meg.Nagyon nehéz volt magamat túltenni rajta,de sikerült mikkor 6 hónapjára terhes lettem.Ez a terhességem 9 hónapig tünetmentes volt,és született egy kisfiam.Most napok kérdése és lessz egy kislányom.Nyugodj meg,és próbáld meg egy kicsit lefoglalni mással magad.Én is tudom milyen nehéz most neked.üdv 39 hetes kismama
2008. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!