Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32-36. terhességi hét körül...

A 32-36. terhességi hét körül esedékes III. vérvételt mindenhol elvégzik? Kéne aggódnom, ha az én orvosom ezt nem szokta kérni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szia 33 hetes vagyok ,penteken megyek orvoshoz ,az en orvosom sem ker mar ilyenkor vert. ilyenkor torletvetel van mar csak ,meg vizeletet kell vinnem.
2013. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Disi ***** válasza:
Nekem sem kért a dokim. Aztán a csàszár előtt meg kérték az eredményt, anélkül nem fogtak neki. Úgyhogy levették és várnom kellett míg megjött az eredmény. 2011-ben szültem.
2013. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Meg kell mondjam, nálunk a teljes vérkép amúgy is tényleg a minimumra szorítkozik, pl. külön vas, ilyesmi nincs benne, ezért nem is gondolom, hogy sokat veszítenék, ha kimarad a harmadik, mivel amúgy teljesen panaszmentes vagyok, csak én is úgy tudtam, hogy ha műtétre kerülne a sor, akkor ahhoz kell friss eredmény. Nem tudom, hogy amikor nagyon hirtelen, gyorsan kell dönteni a császármetszés mellett, akkor hogy van idő a vérvétel eredményét megvárni....


Másfelől ilyen szempontból az sincs előbbre, akinek a 36. héten megcsinálják a vérképet, mert ha csak a 40. hét körül szül, akkor már az az eredmény is régebbi két hetesnél. Szóval nem teljesen világos ez nekem....

2013. febr. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!