Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6és fél hónapos terhes vagyok...

6és fél hónapos terhes vagyok és néha nagyon lent van és nagyon kemény a hasam! Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még csak 3 hónapos vagyok, úgyhogy teljesen nem tudom a választ, de ha kemény, akkor próbálj meg pihenni. Egyébként a méh növekedése is okoz keményedést.
2008. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális. Nagyon kellemetlen, de normális, úgyhogy ne izgulj. Ha ülő munkát végzel, akkor ráadásul még jobban keményedhet a pocid.
2008. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen azért nem mondható normálisnak,hogyha sokat keményrdik a hasad.

Próbálj meg pihenni egy kicsit többet.

Utána biztos jobban fogod érezni magad.

És szedhetsz Magne B6-ot (max. a 35. hétig)nekem segített.

2008. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Én szedem a magne b6-ot és az elevitet is! Veszélyeztetett terhes vagyok és van amikor háton fekve is fáj!
2008. jún. 6. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Mindenképpen beszélj az orvosoddal.

Csak a biztonság kedvéért.

Nem kell megijedni,de mindenképpen tudnia kell róla hátha tud valami jobbat a Magne b6-nál.

2008. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöma tanácsot! Jövő héten úgy is kell mennem!
2008. jún. 6. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már nagyon korán, olyan 18-19 hetesen is sokat keményedett a hasam, elég ijesztő volt. Hiába szedtem a magneB6-t, az orvosom írt fel magnézium-citrátot, ami hamarabb felszívódik és tovább is tart a hatása. Így csak átmenetileg, néhány percre jelentkeznek a méhösszehúzódások. Meg persze sokat pihenek. Üdv. Boldog babavárást.

2008. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is veszélyeztetett terhes vagyok. Nagyon sokat kell pihenni, s ha lehet, inkább feküdni, nem üldögélni. Én a haskeményedések ellen kordaflex gyógyszert szedek napi 4x1-et, és magneb6-ot 4x2 szemet. a gyakori haskeményedés a méhszáj kinyilásához, az pedig koraszüléshez vezethet.. Dokid is biztos ir fel gyógyszert, csak mondd el neki. Minimum a 34. hétig bent kéne tartani a babát a pocakodban.
2008. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot! Sok sikert és Boldog Baba várást!
2008. jún. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!