Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e baj belőle ha 4...

Lehet e baj belőle ha 4 hónapos terhes vagyok, és kb 10szer már használtam kemény drogot?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és csak azért kérdem mer tmintha eddig éreztem volna hogy rug a baba és kb 1 hete nem érzek semmit. Orvoshoz nem merek menni mert félek szerintetek?
2008. máj. 27. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális, ha ez igaz, amit írtál!!! Nem mersz dokihoz menni, de simán mersz drogozni terhesen? Ha ennyire nem érdekel a babád, akkor minek tartottad meg, vagyis inkább miért nem védekeztél??? 18évesen ennyi telik tőled? Szerencsétlen magzat!
2008. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el orvoshoz, mert a legrosszabb esetben az is lehet, hogy meghalt a baba benned. Amúgy is meg kell mondanod a szülésnél majd, hogy használtál drogot, mert a babád is drogfüggő lett és azonnal segíteni kell neki, ha nehogy meghalljon. Meg ezenfelül is lehetnek sérülései, nem biztos hogy egészséges lesz. Nem értem, hogy miért vállaltad a babát, előbb prbáltad volna rendbetenni az életed, leszokni a drogokról.
2008. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatt drogoztál?

Nyomás az orvoshoz ha még nem késő!

(Remélem ez most csak egy rossz vicc...)

2008. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Figyelj az orsov segíteni fog ha elmondod mi van ! viszont ha ennyire felelőtlen vagy már bocsi de minek neked baba? ÉS ha tényleg meghalt a kicsi és nem veszik észre hullamérgezést is kaphatsz ami nagyon komoly! Ha nem féltél drogozni akkro ne félj válalni a következményeit sem!
2008. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben már benne van a válasz! Igen, nagy baj lehet belőle!!! A kemény drog téged is megöl, nemhogy egy fejlődő magzatot! És felteszek én is egy-két kérdést: Drogozni mersz, de orvoshoz menni nem??!! Miért tartottad meg a babát, ha drogoztál, és drogozol??!!

18 évesen nem így kellene gondolkodnod!!!

Nem is írok többet! Felháborító amit művelsz!!!

Remélem én is, hogy csak viccből írtad a kérdést!

2008. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem viccből írták. Egyébként az már eleve baj, hogy egyáltalán kemény drogot használtál.
2008. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ostoba, felelőtlen állat! Szerinetm ne menj orvoshoz, inkább pusztulj most,mint túladagolással! Akkor nem okozol több kárt a világnak! Ja és pénzünkbe sem kerülsz. Se nekünk nomális embereknek, se a családodnak!

Én amúgy ha megmaradsz simán börtönbe zárnálak 1: kábszerrel visszaélés, 2: gondatlanságból elkövetett emberölés miatt!

2008. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy az ilyen felelőtlen kamaszok teherbe esnek, én meg másfél éve eredmény nélkül ... képtelen vagyok megérteni!? Mit csinálsz? Te nem fogod fel, hogy mit teszel!!
2008. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj orvossal, mert ha él is a baba, olyan súlyos fejlődési rendellenességei lehetnek, amik miatt lehet, hogy meg kéne gondolni az abortuszt. Arról nem is beszélve, hogy automatikusan drogfüggőnek születik.

Ha nem mersz az orvos szemébe nézni, hívj fel egy drogosokkal foglalkozó alapítványt, akik ugyanúgy tudnak segíteni, de nem lesznek veled bunkók.

2008. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt hihetetlennek tartom,hogy ilyen van...én 21 vagyok,bár agyilag talán csak a te korodbelieket taposom,de ezt nem birom elhinni...láncdohányos voltam,amég az5.héten meg nem tudtam,hogy babám lesz.attol a perctöl egy árva slukkot sem szivtam,de nem is birnék,az biztos.te jo ég,és még én akartam elvetetni a babát,mert még felelötlennek éreztem magam.szerintem te nem csak azért vagy beteg,mert drogozol,az agyaddal se stimmel minden.
2008. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!