Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek cisztával lehetek...

Petefészek cisztával lehetek terhes? Volt valaki aki tudta, hogy cisztája van és terhes maradt?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek orvoshoz,hogy megnézze a menszivel kifakadt e a ciszta.Nem hiszem mert érzem,hogy szurkál.Akkor hétfőn megműt és ha már ott jár akkor átjárhatóságit is csinál.Volt valaki aki tudta,hogy van cisztája és terhes maradt.Kell feltétlen a műtét?
2013. febr. 20. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor édesanyám velem volt terhes, akkor tudta, hogy cisztája is van. Be kellett feküdnie a kórházba, hogy folyamatosan figyeljék. Aztán a ciszta szépen felszívódott és én megmaradtam :-)
2013. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem tudtam hogy cisztám van a második uh-on derült ki,de megmaradt a baba,és a 18 hetes uh-n már ciszta sem volt.
2013. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
1-és 3-ik terhességemnél voltam cisztás.Semmi gond nem volt.A fiam 16 éves makk egészséges,a lányom 1 éves szintén makk egészséges.Egy alkalommal sem ajánlották fel a műtétet.Magától visszahúzódott.
2013. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A meglévő ciszta mellett teherbe eshetek?Azt szeretném konkrétan tudni,hogy cisztával sikerülhet e.Vagy inkább vetessem ki?
2013. febr. 20. 12:40
 5/5 Jégtánc ***** válasza:
Azt az orvos tudja majd megmondani.Nekem sem a terhesség alatt jött ki,hanem már jóval előtte megvolt.Ettől függetlenül doki többet tud mondani.
2013. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!