Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudni a békéscsabai 4d...

Mit tudni a békéscsabai 4d uh-osokról?

Figyelt kérdés

Békéscsabára szeretnék majd 4D-re menni, tapasztalatokat szeretnék kérni róla, aki már volt. Milyen volt, mennyibe kerül, milyenek az orvosok, mennyire adnak részletes leletet, stb? Köszönöm

16 hetes kismama


2008. jún. 6. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is békés megyei kismama vagyok.Ha jól tudom, 12.000 ft. ott is.Én Gyulára megyek majd Imadhoz.Ott 12.000 ft, benne van 4 kép, és egy 1/2 órás, 3/4 órás dvd felvétel.

Ha Csabára akarsz menni, jóval előtte kérj időpontot.Kb egy hónappal előtte már egyeztess időpontot.

Remélem valamennyit tudtam segíteni.

20 hetes kismama

2008. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És Gyulán hol van ez? A kórháznál?
2008. jún. 6. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Békéscsabán voltam dr. Rónánál. Nagyon elégedetten távoztunk. Mindenre kiterjedő vizsgálat, jó minőségű dvd, 4 fénykép, elegendő idő, türelmes orvos. Viszont egy kicsit szűkszvú (alapból ilyen, nem direkt) de ha kérdezed vagy kérésed van, nagyon készséges. Országosan elismert orvos, az ultrahangozás a szakterülete, én csak ajánlani tudom őt.
2008. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!A buszpályaudvarnál van.Aol van az órás, abba a lépcsőházba.Ki is van írva a lépcsőháznál
2008. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pinky1981 ***** válasza:
Dr. Róna 10.000 ft-ba kerül. 2-3 héttel azelőtt elég bejelentkezni. Rendes orvos.
2008. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!