Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltek attól hogy milyen...

Nem féltek attól hogy milyen anyák lesztek és hogy milyen lesz az első pár nap a babával? Milyen lesz a szoptatás meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Szeretném ha olyanok válaszolnának akik az első gyereküket várják.
2009. szept. 8. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 18 hetes ikerterhes kismami vagyok. Sokszor gondolok rá, hogyan is fogok tudni ellátni egyszerre két csöppséget. Az átlagosnál ők még kisebbek, törékenyebbek is lesznek... Nagyon, de nagyon bízom én is az anyai ösztönben, remélem ez majd segít rávezetni mit hogyan csináljak..

Persze az első időkben állandó segítségem lesz, a páromnak is meg tanulnia minden apró dolgot a babák ápolásával kapcsolatban (ezt kifejezetten szeretné is csinálni az első napoktól), kétségbeesni nem lesz időnk, de nagyon gyorsan bele kell tanulni a 2 baba kezelésébe, lesz majd, hogy egyedül leszek...

Olyan sokminden miatt lehet aggódni:

hogyan fogok tudni 2 babát etetni?

menni fog egyszerre? vagy egyikük addig türelmetlenül, sírva vár a sorára? (megszakadna a szívem)

Mi lesz ha egyikük nem tud szopizni? mit csináljak ha nem tudom a tejcsit lefejni?

és ha nem lesznek jó alvók? felébredek a kis neszre éjszaka, nehogy bajuk essen?

és ha koraszülöttek lesznek?

aztán később a mindennapok során, hogyan oldom meg 2 babával az utazást? vagy ha csak el kell ugorni a boltba? ikerbabakocsival oda nem férek be... stb.

Nem lesz egyszerű az biztos, ennek ellenére nagyon várjuk már őket!!!

Mindenkinek boldog babavárást!

2009. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!