Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. A múlt héten...

6 hetes vagyok. A múlt héten pici barnás váladékot vettem észre. Ugye ez azt jelenti, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
Rögtön hívtam a Dokit, aki Utrogestánt és sok pihenést javasolt.Azt mondta, ha nem múlik, kedden menjek UH-ra. Szedem, és mára elmúlt a barnázás. Szerintetek akkor is menjek? Sokszor fájdogál a derekam is, mint a menszesz előtt szokott. Ez gond? A cicim is feszül, és fáradékony is vagyok.
2008. jún. 6. 11:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze, ha bajt érzek, azonnal megyek. De nem lesz!!!

Köszi, aranyos vagy! Neked is minden jót kívánok!

2008. jún. 6. 13:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia, remélem minden rendben van. Velem sajna ugyanez történt, és beindult a vetélés magától. Engem is hazaengedtek a fenyegető vetélés ellenére. Azzal magyarázták, hogy a gyenge vérzés nem jelent feltétlenül vetélést, és még lehet, hogy olyan fiatal a terhesség, hogy nem látható jól, tehát érthetően nem akartak beleavatkozni abba ami nem száz százalék. Mondjuk nekem petezsákot láttak csak abban semmit. Van akinek csak a 9. héten volt látható a petezsákban valaki. Szal az orvosok sem istenek, és nem baj ha esélyt adnak. Szurkolok nagyon!
2008. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
bocs ez nem neked ment.
2008. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3. válaszoló, 2 napig egy-egy csepp barna, majd utána doki, akkor még minden rendben volt, és negyedik nap véreztem, de csak keveset, majd megint doki, és már nem látott semmit az uh, de a szörnyű hogy még mindig vérzek de nem nagyon, és a diagnózisra az van írva hogy fenyegető vetélés, ami a doki szerint még nem volt meg, de az uh-on már nem volt rajta a petezsák. Remélem veled minden rendben lesz, ne idegeskedj, és menj dokihoz, minél előbb..
2008. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!