Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. A múlt héten...

6 hetes vagyok. A múlt héten pici barnás váladékot vettem észre. Ugye ez azt jelenti, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
Rögtön hívtam a Dokit, aki Utrogestánt és sok pihenést javasolt.Azt mondta, ha nem múlik, kedden menjek UH-ra. Szedem, és mára elmúlt a barnázás. Szerintetek akkor is menjek? Sokszor fájdogál a derekam is, mint a menszesz előtt szokott. Ez gond? A cicim is feszül, és fáradékony is vagyok.
2008. jún. 6. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jot nem jelent, de ha elmult nem lehet baj, attol fuggetlenul menj el hogy nezzen meg a doki.Es tenyleg pihenj sokat!Nehogy valamit emelj!A derekad normalis hogy faj...ez sokaig erezni fogod en meg most is 16 hetesen..A cici feszules es a faradekonysag is normalis ez mindenkinel elofordul..en 6 hetesen egesz nap aludtam volna..
2008. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha elmúlt a barnázás, akkor nincs semmi gond.

Ilyen esetekben mindig gyógyszert szoktak felírni, az általában segít, meg a pihenés.

Nem árt, ha elmész UH-ra, akkor is , ha elmúlt a folyásod, legalább láthatod, hogy minden rendben van!

A tüneteiddel semmi gond nincs, csak terhes vagy!

Nyugodj meg és pihenj!

2008. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj orvoshoz, velem hasonló történt, de sajnos már elvetéltem, igaz nekem nem múlt el a barnázás, és utána már véreztem is. Pihenj sokat, és ne idegeskedj, és menj el a dokihoz.
2008. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

El fogok menni kedden...

A 3. válaszolótól kérdezem: Mennyi idő múlva kezdtél vérezni? A barnázás mennyire volt sok, vagy hogyan változott a mennyisége, Én is nagyon félek a vetéléstől! Egyszer már volt, de az görcsökkel jelentkezett és nem voltak ilyen erős terhességi tünetek.

2008. jún. 6. 12:01
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
múlt héten kezdődött a barnázás és csak jövőhéten akarsz elmenni a dokihoz??? ez elég furcsa és felelőtlen,főleg ha már volt egy vetélésed. szerintem azonnal el kellett volna menned
2008. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A 2.válaszoló vagyok

Nekem 9 hetesen volt szívleállásom, amit műtéttel kellett befejezni.

Egy napig barnáztam, úgy pénzérme nagyságú foltban, ami sötétbarna volt. Estére elmúlt, aztán másnap délelőtt megint jött. Röviddel utána már picit véres is volt,de csak kis mennyiségű. Semmi fájdalmam nem volt.

Mentünk az ügyeletre, de sajnos akkor már nem voltak életjelek.

De ne is gondolj ilyenekre!

A gyógyszer segíteni szokott, a barnázás nem jelent feltétlenül rosszat, sokaknál még vérzés is van!

2008. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hétvégén vettem észre, hétfőn rögtön telefonáltam a Dokinak, hogy mi történt. Akkor írta fel az Utrogestant. Hétfő este már be is vettem. Mára elmúlt. A Doki mondta, hogy jövőhét kedden menjek, ha nem szünne a barnázás. De szerencsére egyre kevesebb volt, tegnap óta pedig semmi. Ne gondold, hogy felelőtlen vagyok! Sőtt nagyon aggódom, még így is, hogy javult a helyzet...
2008. jún. 6. 12:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Az barnázáson kívül a többi tünet rendben van, viszont, én a helyedben még így is, hogy elmúlt a barnázás visszamennék a dokihoz, akár már ma... Sajnos én is elvesztettem már egy babát (méhen kívüli volt), ezért lehet, hogy egy kicsit túl reagálom, de én tuti mennék újra még ha most már minden ok-nak is tűnik. Sok sikert! majd írj légyszi, hogy mi volt...
2008. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A méhen kívüli terhesség kizárva, mert múlt hét csütörtökön voltam először Dokinál és UH-on. Ott ami látszott: 12mm-es szabályos petezsák. Ha kedden visszemegyek, már a szíve is kell, hogy látszoggyon, ugye?
2008. jún. 6. 13:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia (améhenkívülis vagyok) Én úgy tudom, hogy jövőhéten már lesz szívhang! Hát drukkolok nektek! Az jó hír, hogy nem méhen kívüli,mert az nagyon veszélyes... És még az is tuti, hogy most még megvan a baba, szóval független attól, hogy elmúlt a barnázás maradj otthon és feküdj sokat és kedden nézesd meg újra... Ha elkezdenél vérezni vagy görcsölni, akkor viszont azonnal doki!
2008. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!