Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdődhet a terhesség alatt...

Elkezdődhet a terhesség alatt is a havi vérzés? (1-2napos vérzésre gondolok). Most én 7 hetes vagyok és vérzésem volt, most kellett volna megjönnie a 2. havinak. Az elsőnél nem véreztem.

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz (ügyelet)! Remélem, nem lesz gond, és szép babavárást kívánok Neked!
2009. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sürgősen menj orvoshoz!

Remélem nem lesz baj :)

2009. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kezdodhet,sajnos nem jo jel a terhesseg alatt a verzes nemhogy 2 napja.Te errol meg nem hallottal vagy olvastal,azonnal dokihoz menni!
2009. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már az orvoson túl vagyok és hála az égnek nincs baj.Csak azért kérdeztem mert most lenne a mensesem is ha nem lennék terhes,és gondoltam nem-e azért jött egy kis vérzés.Amúgy nagyon beparáztam és rohantam az orvoshoz.Ő mondta hogy előfordulhat vérzés.
2009. szept. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!