Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a Hipp-Natal ital?

Milyen a Hipp-Natal ital?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket irjatok róla véleményeket!! Eddig elevitet szedtem most már mást szeretnék!! 17 hetes kismama
2008. jún. 5. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10 hetesen kezdtem el inni, mert nagyon szorulásom volt az Elevittől. Nekem nagyon jó, finom is, nincs mellékhatása, legalábbis nem érzem. Az ára változó, vettem már 1400 Ft-ért, 1000-ért, és legutoljára a Rossmannban 900 Ft-ért. Nem igazán van készleten, ezért én 2-3 dobozzal szoktam venni, az sokáig elég. Én csak ajánlani tudom.

25 hetes kismama

2008. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én már a terhességem elejétől, azaz úgy az 5. héttől ezt iszom, most vagyok a 33. hétben. Sajnos fekélyes vastagbélgyulladásom van, ez egy olyan betegség ami életem végéig elkísér és most a terhesség alatt újra kiújult. Az Elevittől és a Gravidától eltiltottak a magas vastartalmuk miatt, ami kihatással van a betegségemre (ámbár még nagyon az elején Elevittel kezdtem amitől fájt is a hasam) és utána ajánlotta a védőnőm a Hipp Natalt. Ettől abszolult nem fáj a hasam, az íze olyan mint a narancsléé, elég fincsi. Az ára valóban változó, nekem is 1400-Ft körül volt a legtöbb amennyiért vettem a gyógyszertárban. 2 kisebb üveg van 1 dobozban, és tényleg igen sok helyen hiánycikk, én is bevásárolok belőle mindig több dobozzal ha van valahol, és még mielőtt kifogyna az utolsó doboz, megpróbálom beszerezni a következő adagot. De a gyógyszertárban ahova járok, ott szinte mindig rendelniük kell. Ez mellett a vérképem teljesen normális, tehát én csak pozitívumokat tudok mondani róla.

Jó egészséget kívánok Nektek

2008. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jó véleményem van róla. Ezt ittam én is mástfajta vitamint nem bírtam, mert rosszul voltam tőle. 100%-os gyümölcskoncentrátum, bio ha jól emlékszem. Nyugodtan idd, nekem a doki ajánlotta amikor már mást nem tudott kitalálni. Csak arra figyelj, hogy napi 20ml-nél többet nem szabad bevenni belőle.
2008. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!