Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Hipp...

Mi a véleményetek a Hipp Natal-ról?

Figyelt kérdés
Nem bírom a terhesvitaminokat, nagyon jónak tűnik.
2011. jún. 17. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már a terhességem előtt elkezdtem a Hipp natal-t. A gyógyszereket nem bírom lenyelni, így csak ez jöhetett szóba. Nekem nagyon bevált, kellemes íze van, igaz utána van egy kis vas jellegű mellékíze. Nem lórúgás, hanem annyi vitamin van benne, amennyi kell. Természetes módon előforduló vitaminok ezek, hiszen zöldségekből, gyümölcsökből kivontak. A terhesvitaminok nagyrésze ezzel ellentétben szintetikus vitamin. Én csak ajánlani tudom!
2011. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak jókat olvastam és hallottam róla. Én magam rosszul vagyok tőle az íze miatt. Ahogy a számba ér rögtön felkavarodik a gyomrom tőle,le sem tudom nyelni.
2011. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyél zöldséget, gyümölcsöt helyette.
2011. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem LadeeVitet és Gravidát is, de a Hipp Natal mellett kötöttem ki. Nekem ez jött be legjobban.Én nagyon hányós voltam, de ezt tudtam szedni. És nem is hízol el tőle. Szerintem nagyon jó.
2011. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én csak 1 üveget bírtam meginni belőle. A 2. Üveg azóta is a dobozban van. Szörnyű íze van. Konkrétan úgy éreztem, mintha vért ittam volna...
2011. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált,az első gyermekemnél is ezt ittam,és most is ezt vettem,teljesen természetes vitaminok vannak benne.
2011. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!