Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamik, anyukák itt...

Kedves Kismamik, anyukák itt az oldalon! Megnéznétek a fotómat? 29 hét 4 napos vagyok első babás (kisfiúval).

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy szerintetek a pocim méretéből ítélve hány hetesnek néznétek?Nektek mekkora volt ennyi idősen első babával?


[link]



[link]



2013. febr. 14. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 30. hetesnek tippeltelek volna, ha nem írod ki, akkor is. Viszont elég lányosnak tűnik a pocid:)
2013. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)pedig már a 12 hetes uh-n azt mondták, hogy fiú és azóta csak még jobban megerősítették,a 4d-n is:D
2013. febr. 14. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem első babásan teljesen megfelelő nagyságú a hasad. Én csak 19 hetes vagyok (szintén első babámat várom) és alig látszik még és én is aggódtam, hogy miért ilyen kicsi.

Aztán találtam ezt a honlapot és megnyugodtam:

[link]

Itt láthatod, hogy hatalmas különbségek vannak a pocakok között.

Kellemes babavárást!

2013. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hu ez tényleg elég különböző ahogy látom a linkben!Neked is boldog babavárást!
2013. febr. 14. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a hasad mérete a 30. héthez képest!
2013. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hetesen nem sokkal kisebb. Csini vagy. :)
2013. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én olyan 22 hetesnek néznélek talán,bár látszik hogy vékonyka van,ezért nehéz saccolni.
2013. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szüléskor volt ekkora pocakom, mondjuk nekem kb. a 30. héten kezdett egyáltalán látszódni, addig csak úgy néztem ki, mint aki teleette magát. :D Átlagos testalkatú vagyok. De tudom, hogy nem ez az átlag, így 30-32 hét körülre tippeltelek volna. :)
2013. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!! Szerintem ne foglalkozz azzal hogy most korhoz képest mekkora a pocid... bent legyen minden okés és ennyi!! Mert nem mindegy hogy hol van megtapadva és hogy milyen alkat vagy ...stb..nekem mindenki mást mond...jujj de nagy a korához képest...jujj de pici a pocid..egy idő után marha idegesítő volt...azon kattogtam állandóan hogy most mi lehet a baj ...és hogy egyáltalán van e olyan hogy ideális méret...szerintem mindenkinek más!!! Én csak azt tudom mondani hogy engem személy szerint kiborított annyira ez a méret dolog hogy most már nem érdekel senki véleménye! A babám csodálatosan fejlődik és ez a lényeg!! :)26 hkm
2013. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!