Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondhatom el hogy babás...

Mikor mondhatom el hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
Még nagyon nagyon korai, csak 2-3 hetes a dolog, de már mindenkinek elmondanám! :) mikor tehetem ezt biztonsággal?
2008. jún. 5. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
általában megzokták várni a 12.heti ultrahangot, de mivel én két évet vártam és az ambulancián kezdtem a nagyszülőknek elmondtamés velem drukkoltak, hogy renben legyen minden. Tedöntöd el!! Megmondhatod most is, csak nagyon vigyázz magatokra és sok boldogságot. Azért pozitív tesztet várj!
2008. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már volt 2 pozitív teszem, és egyre erőteljesebb a csík rajta :)
2008. jún. 5. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét kívánok!!Én rögtön elmondtam mindenkinek!!!:D Az első a barátnőim voltak, aztán a párom, végül anyu!!De olyan nagy öröm volt...:D Szerintem bármikor elmondhatod. Én nem tudtam volna amúgy sem titkolni, mivel a 6.héttől a tipikus tüntetek jelentkeztek nálam...hányás, hányinger egész nap...és egészen a 18.-19.hétig tartottak!!!

25hetes kismami:D

2008. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minden alkalommal erösödik a csík, mert övekszik a hcg-d. Akkor már elmondhatod.Az utolso mensid től kell számolni a terhességi hetet, nem a peteéréstől. Mikor volt utsó mensi??
2008. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az május eleje volt. akkor már 4 hét...! :D
2008. jún. 5. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem tudtam sokáig magamban tartani, bár én már 5 hetes voltam, amikor kiderült, de még nem voltam dokinál. Ezért csak a legközelebbieknek mondtam el, hogy fenn áll a gyanú. Aztán a 7. héten, amikor az orvosom megvizsgált és meglett a kismamakönyvem, már nem titkoltam senki elől. Mivel azonnal táppénre kellett mennem a munkahelyemen sem titkolhattam...

Akkor mond el, amikor jónak látod. Ha boldog vagy, mért ne osztanád meg másokkal??? Igaz, jobb ha megvársz egy orvosi véleményt...az a biztosabb.

2008. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam mindenkinek,kivéve a munkahelyemnek,ott megvártam a 12 hetet,biztos ami biztos.Igaz,nekem semmi bajom nem volt.
2008. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én nagyon hamar elmondtam,nem tudtam magamban tartani,annyira örültem neki.Szerintem nyugodtan mehetsz már most dokihoz.Nekem 4 hetesen már látszott egy apró kis fekete pötty,ami mára (33 hetes)2.3 kg babává fejlődött.Július végére vagyok kiírva.Egyik nap megcsináltam a tesztet-pozitív lett-másnap elmentem dokihoz,meg is erősítette a terhesség tényét.A munkahelyemen sem titkoltam,21 hetesen hagytam abba a munkát-a főnököm minden héten érdeklődik utánam,hogy vagyunk.Ne izgulj!Vágj bele bátran!

Boldog babavárást!!!

Üdv:33 hetes kismama

2008. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!