Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan sok gyomorsav 15...

Iszonyatosan sok gyomorsav 15 hetesen, Rennie már nem segít! Ha elmennék hányni az segítene?

Figyelt kérdés

A terhesség elejétől nagyon sok a savam, de egy időre elmúlt, most kb 2 hete megint előjött, de annyira, hogy már nem tudok mit enni... Szinte már semmit se eszek...


Kérlek ne írjatok popcornos, narancsos, hidegtejes, kekszes, kukis megoldásokat mert már TÉNYLEG SEMMI SE SEGÍT!

A rennie eddig bevált de most már semmit se ér!


Ma voltam a belgyógyásznál és mondtam neki, írt fel egy másik bogyót, Nilacid ami elvileg erősebb mint a Reenie, de már be kellett vegyek egyet és nem segít ez se...


Ez előbb már majdnem hánytam, de végül nem..


Ha elmennék hányni az segítene? Vagy nagyon végigmarná a nyelőcsövem? Ha elmegyek utána vegyek be egy új gyógyszert hátha úgy már segít?


Kérlek csak olyan írjon aki valóban iszonyatosan kínlódott a savtól...


2013. febr. 13. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem segítene a hányás, utánna ugyan úgy a torkodban éreznéd!

Mit ettél ma!!!?

2013. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Reggelire egy szelet kenyeret túristával, most meg ebédre krumplipürét pár szem hússal.. de inkább csak krumplipürét...
2013. febr. 13. 17:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség 5. hetétől a szülés pillanatáig kínlódtam a savval! Borzalmas volt!!! Szinte semmi sem segített! Nem tudtam édeset enni, mert savam volt tőle, nem tudtam semmit inni csak a Hohes C nek a kifejezetten savcsökkentett termékeit! Mellette szedtem a Tiszacidot, de csak enyhítette a tüneteimet. A hányás nem jó megoldás mert marja a nyelőcsövedet és abból baj is lehet. Kitartás!
2013. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz néhány tippet és tanácsot:


[link]


Azt nem tudom, hogy a cikkben szerepel-e, de feküdj úgy, hogy a fejed mindig legyen megemelve, hogy ne tudjon a sav felfelé jönni és marni a nyelőcsövedet.

2013. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor inkább nem megyek hányni ha nem jön magától... :D Sajnos tényleg mindentől savam lesz délutánra...

Este úgy fekszek le, hogy egyből visszafolyik.. :(

2013. febr. 13. 17:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem nyers krumplit ajánlottak. Ha le tudod reszelni és kinyomni a levét, majd azt meginni, az még jobb. Nekem bevált! És másik ásványvizet kellett innom. Nyers répa is jó és a köles, de azt nem próbáltam.
2013. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel, én is ugyanígy vagyok vele. Volt, hogy hánytam is tőle..utána egy kicsit jobb, de nem sokáig. Nekem a Renie sosem segített, meglepő módon a tömény citromlé valamicskét meg a salvus víz. Iszonyat a gombóc a torkomban, a szorítás a mellkasomnál, mind a savtól.. Viszont adnék egy tippet, épp a napokban írta fel a nőgyógyászom a Zantac nevű savlekötőt és nekem bevállt! Nem írta volna fel ha ártana a babának, szóval én nagyon örülök neki!
2013. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Most bevettem egy második tablettát, de ha ez se segít akkor nem veszek be többet, igaz lehetne még, de már nem szeretnék... Ebből a Nilacidból 50 szem van, ha nagyon nem használ akkor kipróbálom ezt is...


A nyers krumplit és a salvus vizet még nem próbáltam!

A salvus vizet a végsőkre tartogattam, mert nagyon utálom :D

2013. febr. 13. 17:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is 15 hetes vagyok, és néha nekem is nagyon sok a a savam. Így volt ez a többi terhesség alatt is. Nekem legjobban a Salvus víz vált be. Bár nagyon rossz az íze, viszonylag kevés (pár korty) is hatásos! Ja, és kerülni kell a paradicsomos, csípős ételeket, valamint a szánsavas ill. alkoholtartalmú italokat, kávét.
2013. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, de arra is van egy tippem! :) Kiöntöd egy kispohárba, hidegen és mellé készítesz sima ásványvizet, de csak egy korttyal öblítsd ki a szád utána, de mindenekelőtt moss fogat és használj extra mentolos szájvizet. Így semmit nem érzek a salvusból :D Viszont sokáig csak ez vált be nekem, igaz utána se inni se enni, mert akkor hatástalan..
2013. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!