Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan sok a gyomorsavam...

Xtina22 kérdése:

Iszonyatosan sok a gyomorsavam más is van így mit tesztek ellene? 30+3 hkm

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
rennie
2013. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lúgos víz,néhány korty tej,puffasztott rizs,vagy búzaszelet.A Rennie-től nekem csak még több volt.A nőgyógyász a Tisacid-et javasolta.Vény nélkül kapható.Kicsit segített,de nem teljesen múlt el tőle.
2013. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Terhesség után ez el fog múlni?
2013. febr. 9. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Rennie segített általában, pedig az utolsó hónapban volt olyan, hogy ülve kellett aludnom, amíg nem vettem be, annyi savam volt.

Szülés után egyből elmúlt!

2013. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lúgos víz nem, a Rennie csak ritkán vált be, a Salvus víz viszont elég hatékony volt (csak borzasztó az íze). Persze, szülés után el fog múlni!
2013. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Örülök h elfog múlni :)
2013. febr. 10. 10:57
 7/7 anonim válasza:

Természetes módon szeretnéd karbantartani 2 módot tanácsolnék!


1. Tüneti kezelés

Fogyasszál mazsolát, nagyon lúgosít, fél órán belül hatni fog.


2. Tartósan gyomorsav túltengés tartós elkerülése.

-reggelire csak gyümölcs egészen délig, semmi más se kifli, se kávé, se tea.

- ebédre olyat egyél amihez a gyomornak egyfajta kémhatás kell a lebontáshoz ( olvass utána), magyarán ne egyél olyat amihez a gyomornak savas, és lúgos folyamatokat is be kell vetnie az emésztéshez, mert akkor nem lesz igazi az emésztés. pl Ne egyél húst főtt krumplival. De ehetsz húst zöldségekkel.

Jó tanács tehéntej, és tejterméket hanyagold brutálisan savasítanak.

2013. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!