Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek valami különöset,...

Éreztetek valami különöset, most hogy hirtelen jött a front? Mennyi az esélye hogy megszűlök?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok most voltam ma épp ctg-n és már ott is szépen kirajzolódtak afájások, ill csak keményedések, de tegnap óta vannak sűrűbben. Amúgy már 2 hete barátkozom a jóslókkal, de ezek is azok még, bár már volt egy két görcsölés is. Tapasztalt valaki hasonlót?
2008. jún. 5. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én októberben szültem 38 hetesen, mert jött egy front, és rajtam kívül elég sokan voltak az osztályon, akik pár héttel hamarabb szültek. Szerintem előfordulhat, hogy hamarabb szülsz.
2008. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem garancia a front de tény ha front van tele van a szülőszoba
2008. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én 36 hetes vagyok és minket is nagyon megvisel a front, se éjjelünk se nappalunk. Nagyon mozog a babó nekem meg fáj a hasam bár még csak rendszertelenül. Kitartás!
2008. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Az én barátnőm szülésznő és rettegnek a klinikán ha jön a front vagy a telihold. Azt mondja, hogy egymás kezébe adják a kilincset a kismamák. Fullon van a szülőszoba. Ettől függetlenül hátha ti kimaradtok ebből. Szorítok!

Minden jót!

34 hetes kismama

2008. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok kimaradni. :) nagyon várom, hogy rám is hatással legyen a front :)
2008. jún. 6. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén 38 hetesen érzem a frontot.Törpi alig mozog,hasmenés,csípőtáji fájdalmak,türelmetlenség,stb...Majd kiderül.Én is számítok rá,hogy bármikor jöhet.:)
2008. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!