Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel ártok többet a Babának?...

Mivel ártok többet a Babának? Ha hiányzik a cigi vagy ha alkalmanként engedek a kísértésnek?

Figyelt kérdés
14hetes terhes vagyok. Egy hete nem gytottam rá. Addig állandóan olyan véleményekkel találkoztam,hogy még egy szál cigi is árt a picinek. Most,mióta nem szivom,azt hallom,(eü dolgozóktól is),hogy nem szabad egyik percről a másikra letenni,ha kívánjuk,igenis rá kell olykor gyújtani,mert azzal többet ártok,ha nem teszem. Most akkor,döntsük már el:MIVEL ÁRTOK,ÉS MIVEL NEM?
2013. febr. 13. 15:49
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
19/20as: Tudatlan vagyok,nem tudtam! Pedig ha végiggondolom:valahogy így születhetett a kis SHREK is!
2013. febr. 13. 17:17
 22/25 anonim ***** válasza:
Azzal ártasz többet, ha engedsz a kísértésnek! A baba egészsége a tét!!!
2013. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Disi ***** válasza:
Én kávéztam végig. Ezt a dokival beszéltem meg. Nagyon alacsony a vérnyomásom, úgyhogy erősen ajánlott volt. Majd mikor nst-re jársz a végén és eszed a csokit vizsgálat előtt vagy iszod a colát hogy produkáljon valamit a bébi :D
2013. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nekem is alacsony a vérnyomásom,és a szemem sem bírom kinyitni kávé nélkül. Ma veszek egy koffeinmenteset is,mert sokszor csak az ízéért kivánom,és a kávézás ürügyén kicsikart pihi miatt! A reggeli kávém azért marad a régi jó koffeines!
2013. febr. 14. 15:59
 25/25 Disi ***** válasza:
Én s így kávéztam mint te :) Délután már én sem nagyon mertem normálisat inni, ezért vettem koffeinmenteset. Annak később is volt haszna, mert volt hog elromlott a kávégépünk és még 3:1-ben cappuccino sem volt itthon. Mondtam a férjemnek legalább egy koffeinmenteset hozz a placebo miatt... Szörnyű volt :D
2013. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!