Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel ártok többet a Babának?...

Mivel ártok többet a Babának? Ha hiányzik a cigi vagy ha alkalmanként engedek a kísértésnek?

Figyelt kérdés
14hetes terhes vagyok. Egy hete nem gytottam rá. Addig állandóan olyan véleményekkel találkoztam,hogy még egy szál cigi is árt a picinek. Most,mióta nem szivom,azt hallom,(eü dolgozóktól is),hogy nem szabad egyik percről a másikra letenni,ha kívánjuk,igenis rá kell olykor gyújtani,mert azzal többet ártok,ha nem teszem. Most akkor,döntsük már el:MIVEL ÁRTOK,ÉS MIVEL NEM?
2013. febr. 13. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyújtanék rá.
2013. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj a kísértésnek. Ha olykor rágyújtasz, akkor mindig rá fogsz néha gyújtani. Nem hagyod, hogy a nikotin teljesen kiürüljön a szervezetedből. Muszáj azt az időt kibírni, míg kívánod a cigit. Majd egyszercsak elmúlik a kívánom érzés, türelem.
2013. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan sosem cigiztem, úgyhogy el sem tudom képzelni milyen nehéz lehet letenni, de én nem mernék cigizni, mert félnék, bármi baja lenne tőle a babámnak...


Azt, hogy inkább gyújtson rá egyszer-egyszer én is hallottam egyik ismerőstől, hogy neki ezt mondta a doki, de azért, mert olyan idegroncs lett, hogy nem lehetett hozzászólni sem...de ő durva bagós volt...


Én megpróbálnék ellenállni, mert felelős vagy egy életért...

Mi pl el voltunk tiltva a szextől...vagyis én, a férjemnek folyamatosan szolgáltattam, úgyhogy rohadt nehéz volt, mert nagyon hiányzott a szex, de nem mertem volna kockára tenni azt, hogy bármi baj is legyen....

2013. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Disi ***** válasza:
100%
Hát nem tudom milyen eü dolgozó lehet aki neked ilyen tanácsot ad :( Normális orvos nem hiszem hogy olyan tanácsot ad amivel akár egy szálat is engedélyezne. Persze nekem is van dohányos ismerősöm aki azzal győzködi magát hogy hát őt is így hordta ki az anyukája. Hja persze és megnézheti milyen felnőtt lett belőle. Kórosan sovány, állandóan beteg... És vár a csodára mert nem sikerül teherbe esnie. Én nem tudnék a tükörbe nézni ha egy szállal is kockáztatnám a babám egész életét. De aki akar az úgyis talál kifogást és ellenpéldát is.
2013. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy szál cigi is árt a babának. Azzal ártasz, ha rágyújtasz. Azok az eü. dolgozók, akik azt állítják, hogy inkább gyújts rá nem túl okos emberek. Nem tudom, egész életemben körül voltam véve orvosokkal (családom, ismerősök), soha senki nem mondott volna ekkora ökörséget. Aki orvos létére sajnos cigizett terhessége előtt, azonnal abbahagyta, amint megtudta, hogy terhes.
2013. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs az az elviselhetelen vágy! Sőt! Nem is kívánom! Inkább csak a szituációt ! Ha hiányérzetem van,kimegyek a teraszra,egy pohár ásványvízzel,és szép lassan elkortyolgatom . De még erre sem volt szükség! Csak most amiatt parázok,hogy olyan eseteket olvastam,hogy letette a cigit a terhesség legelején és mégis beteg volt a baba,mert a nikotinhiány többet ártott. Én nem akarok soha többé rágyújtani!
2013. febr. 13. 15:59
 7/25 krisztivan ***** válasza:
100%
Döntés a Te kezedben van!Képes vagy-e szembenézni azzal,hogy esetleg beteg lesz a babád mert Néha rágyújtottál vagy sem.Itt hiába várod a megoldást,ha bármi probléma lesz a babáddal akkor neked kell felnevelned.Napi 2 dobozzal szívtam a fiam elött:-(
2013. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
azzal nem ártasz, ha nem gyújtasz rá.
2013. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
napi 1dobozal szivtam 5hetes terhes voltam le raktam egyik naprol a másikra elötte 1 5évig cigiztem 2 terheséget végig amásodiknál amikor haza jöttünk akorházbol onnantol egy szállat se 8 honapig most viszont meg álltam azonal le raktam és nem is gyujtanék rá!
2013. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy a nikotinhiány árt a babának, hiszen a nikotin méreg!!!!
2013. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!