Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel ártok többet a Babának?...

Mivel ártok többet a Babának? Ha hiányzik a cigi vagy ha alkalmanként engedek a kísértésnek?

Figyelt kérdés
14hetes terhes vagyok. Egy hete nem gytottam rá. Addig állandóan olyan véleményekkel találkoztam,hogy még egy szál cigi is árt a picinek. Most,mióta nem szivom,azt hallom,(eü dolgozóktól is),hogy nem szabad egyik percről a másikra letenni,ha kívánjuk,igenis rá kell olykor gyújtani,mert azzal többet ártok,ha nem teszem. Most akkor,döntsük már el:MIVEL ÁRTOK,ÉS MIVEL NEM?
2013. febr. 13. 15:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
8/8.-al egyetértek! Eszem tokjában sincs rágyújtani! Remekűl megvagyok nélküle,és örülök,hogy képes voltam letenni. Csak aggaszt,hogy ilyen dolgokat is hall az ember,hogy épp ezzel árthatok??!
2013. febr. 13. 16:03
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
az hülyeség, hogy a nikotinhiánytól lett beteg a baba. Be ne vedd!
2013. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
én a pozitiv tesztnél letettem a cigit, azóta se gyujtottam rá. jól esik az illata amikor másik cigiznek de nem gyújtanék rá. én nekem is mondták hogy egy-egy szálat elszívhatsz minthogy idegeskedj hogy nem gyújthatsz rá, de szerintem ez csak belemagyarázás hogy az embernek nyugodt legyen a lelkiismerete. ha most nem birod ki akkor szülés után biztos vissza fogsz szokni, de ha belegondolsz jobb ha nem cigizel gondolj bele az árából napi 2 bébiételt megtudsz venni, de neked kell tudni hogy kibirod e vagy sem ha rágyújtasz a te dolgod senki nem szólhat meg érte
2013. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,megtapasztaltam az internet hátrányát. Korábbi terhességemnél (net hiányában) nem jutott el ennyi információ hozzám,és nem is paráztam végig a terhességet,mint most! Nekem IGENIS egy egészséges kisbabám lesz,mert pozítivan gondolkodom,és nem hagyom,hogy a rossz gondolatok befészkeljék magukat a gondolataimba! Most pedig sétálok egy nagyot a friss levegőn és veszek egy doboz újfajta "cigit" ! 200ft egy dobozzal,hámozni kell és nagyon egészséges! Úgy hívják:KIVI! Nekem már ez a szenvedélyem!
2013. febr. 13. 16:11
 15/25 Disi ***** válasza:
A kivi tényleg finom :) Ügyes vagy! Én ugyan azelőtt tettem le mielőtt tehes lettem, de tudom hogy nem könnyű. Hát ez a mai világ átka, nehéz kihámozni a hasznos dolgokat az információ halmazból. Boldog babavárást!
2013. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

nagyon boldog babavarast es kellemes terhesseget 13as vol

tam

2013. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Jujj, engem egy hasonló kérdésnél pontoztak le úgy 15%-al vagyok azóta kevesebb, de nem bánom. A szitu az volt, hogy a kérdező 20hetesen is még szívta és kérdezte, hogy lehet e egészséges a babája. Hát nem tudom, ha ilyen kérdés egyáltalán felmerül és mégsem teszi le, hát sok mindent elárul szerintem az emberről. "Szerencséjére" pont akadt 1-2 követője akik jól megnyugtatták, aztán persze mindenki buta volt, akinek más a véleménye. Az egyik fő felbujtó pont egy egészségügyi dolgozó volt, hozzá teszem ezt büszkén vállalta, állította, hogy én aki letettem a cigit amikor megtudtam, hogy terhes vagyok semmivel nem vagyok különb annál aki végig szívja (!!!!eü-s). Hozzászólt olyan anyuka is aki bevallotta, hogy ő is bizony gyenge volt, nem tudta letenni és beteg is lett a babája, bizonyítottan a cigi miatt. Persze ezeket a hozzá szólásokat figyelmen kívül hagyják és egymást nyugtatják, hogy nem lehet semmi baj. Én nem tudnék kockáztatni, az biztos. Nekem szerencsém volt e téren, mert rosszul lettem az elején és azóta nem is kívánom a cigit, nos szerintem ha lenne olyan elvonási tünet akkor jelentkezne ilyen esetben is, de mi jól vagyunk! Sok erőt és kitartást neked, nem könnyű, de megéri!
2013. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm Disi és 13.-as! Aranyosak vagytok! Azóta javában hámozom a "cigit" ! Ja! Apropó! Esetleg nem akar valaki arról írni,hogy a kivifogyasztás tilos terhesség alatt,mert zöld babám lesz?
2013. febr. 13. 17:09
 19/25 anonim ***** válasza:
Mert ezt még nem is tudtad?????????? :D
2013. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem volna: A kávéval mi a helyzet? A cigit abbahagytam,de a kávéról képtelen vagyok leszokni! (MOST LEHET MEGKÖVEZNI!) Napi 1+3.-at iszok. Reggel egy egészet sok tejjel,aztán délelőtt elkezdek iszogatni egy másik csészével,de azt 2-3szorra iszom meg kortyonként.
2013. febr. 13. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!