Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Kinek mi a legnagyob...

Kismamik! Kinek mi a legnagyobb félelme?

Figyelt kérdés
Mitől féltek a legjobban? Én a lepényleválástól:s
2013. febr. 11. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szüléstől,császármetszéstől,szülési komplikációktól,elvérzéstől,hogy nem lesz egészséges kisbabám(pl ne adj Isten vak lesz,vagy süket,vagy ilyesmi,amit nem lehet Uh-al kimutatni).

Szóval vannak félelmeim bőven,de már nem sok van szülésig,és remélem egészséges lesz a kisfiam és komplikáció mentes lesz a szülés,hogy természetes úton fogok megszülni és szülés után végre megnyugodhatok.


27+6 hkm

2013. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kicsit off, DE: ne ilyeneken agyaljatok! Fő a pozitív hozzáállás, és a hit, hogy minden rendben lesz. Nem félni kell, hanem élvezni a várandósságnak, ennek a különleges köteléknek minden percét.

Jó babavárást mindenkinek!

2013. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
félek h nem tudom kinyomni:(mivan ha bepánikolok h rosszul csinálom?félek a komplikációk miatt.de azért várom is:)28hkm
2013. febr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális, ha egy kismamának vannak aggodalmai, de próbáljatok ne gondolni ezekre, hanem pozitívan gondolkodni. Az aggodalmaskodás árthat a babának, még akár a szülés is beindulhat a stressztől! A szülés után is ugyanúgy vannak veszélyek, de nem lehet egy egész életet félve leélni!
2013. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az h elvetélek!Sajnos már volt kettő, egy spontán, egy magzatelhalás 10 hetesen!Rettegek h újra megtörténik!Ma vagyok 10 hetes újra!
2013. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nagyon hülye kérdés...egymást hergelitek vele és akinek esetleg nem volt valamilyen félelme mert eszébe se jutott, most majd lesz az is! Inkább ne is gondoljatok rá egyáltalán...nem hogy még le is írni. Az ember így bevonzza a bajt!!!!
2013. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leginkább semmi. Persze néha átfut rajtam, hogy csak minden rendben legyen, de miért ne lenne? Nem szoktam ilyenen agyalni, pláne félni nem.
2013. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jo dolog megosztani vagy legalabb leirni a felelmeinket.Jobb mintha az ember magaban ragodik.

Nekem az,hogy egeszseges legyen mert Mikor meg nem tudtam,hogy terhes vagyok cigiztem es alkoholt is ittam:-(

Nyilvan ha nagy gaz lenne mar eszre vettek volna most vagyok 36.0 hetes.De azert ott motoszkal bennem.

2013. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly májusban szültem, nekem a legnagyobb félelmem az vol, hogy a köldökzsinórral lesz problémám és a legrosszabb fog bekövetkezni. De mindtől féltem amit itt felsoroltatok, minden uh előtt rettegtem, nst-n is, volt hogy besípot a gép, mert túlpörgött a babám, meg 39 hetesen volt, hogy elkezdett eltünni a szívhang, esett folyamatosan le, szülésznő, orvos sehol, rettegtem, közben meg kiderült, hogy csak aréébb ment a babám, de az volt benne a legrosszabb, hogy pont direkt akkor nem mozgott, gondolom bevackolta magát kényelmesen, nekem meg az a 2-3 perc mire bejött a szülésznő örökkévalűság volt, azt hittem a legrosszabb következett be, közben meg csak a babám szórakozott velem. Én amúgy is pánikbeteg vagyok, de ahogy beindult a szülés nem volt időm pánikolni, mert hirtelen jöttek az erős-nagyon erős 3-2 perces fájások, mivel gyorsan tágultam, 4 óra alatt meg lett a lányom, ráadásul első baba. Nyugi, semmi baj nem lesz, okuljatok az én esetemből és ne parázzátok végig a terhességeteket, nyilván aggódik az embert, de nem kell túlzásba vinni. És nyárra tervezzük a kistesót, most 8, 5 hós a lányom :)
2013. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!