Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz CTG miatt ma bent...

Rossz CTG miatt ma bent tartottak a korhazban,4-5 ctgbol egyik se volt jo. Jart valami hasonloan? 38 hkm

Figyelt kérdés
De minden mas vizsgalat rendben (teljes labor, toxo szures, vizelet, uh, aramlas) holnap reggel jon be a sajat dokim. Szeretnem ha beinditanak a szulest, vagy kivennek a babat, mert szornyu erzes ez. Szerintetek van ra esely? Konkretan alig mozog. Ha mozog a gorbe lefele megy :/ a szivhangja amugy jo tartomanyba van.
2013. febr. 10. 20:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz, nem értem miért nem veszik ki...
2013. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én sem èrtem h ennyi rossz ctg után mièrt nem veszik ki,mire várnak... Drukkolok h minden rendben legyen , mindenképp ìrj még h mi a helyzet!!!!!
2013. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Reggel nagyon a sarkamra allok... Nem fogok meg egy napot igy eltolteni.. Kesz idegroncs vagyok. Irok reggel hogy mi lesz.. :(
2013. febr. 10. 23:14
 14/28 anonim ***** válasza:
Szegénykém de nem értem mire várnak. Remélem minden rendben lesz veletek.
2013. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így jártam. Az orvosom pont elment szabira amikor nála a magánrendelésen nem volt jó a ctg. Másnap reggelre mondta hogy menjek be a kórházba, ott megnézik, vélhetően semmi komoly. Reggel bementünk, de onnan már nem jöhettem haza. A 38. hetet kezdtem. Egy hétig sakkoztak a fejem felett, míg az orvosom külföldön volt. Volt olyan doki, mint neked, hogy nem kell annak a babának állandóan ugrálni, míg a másik már műtött volna, a harmadik indított volna, a negyedik vár volna, az ötödik haza küldött volna a hatodik kézzel próbálta tágítgatni az amúgy is éretlen méhszájamat mondván hátha lesz valami, a hetedik meg kíváncsi volt hogy mi lenne ha beindulna a szülés a kicsi hogy reagálna.. éjjel is felkeltettek többször ctghez stb.. 1 hét alatt mentálisan totál befáradtam.. de mivel ők az orvosok ők így döntöttek.. Majd haza jött a dokim 1 hét után, aznap már nálam volt a kórházban, másnap reggel sikertelen szülésindítás mert 4 óra oxi után bár a gép bitang fájásokat mutatott én csak összehúzódást éreztem és mivel hol 70 hol 200 volt a babám szívhangja a műtőben kötöttem ki. :(

Egyszóval, megértelek, sőt! Kívánom hogy légy erős és mindent beszélj meg az orvosoddal és próbáld megbeszélni vele vagy a szülésindítást vagy a császárt vagy amit ő tanácsol, mert ebbe tényleg meg lehet zavarodni.

Kitartást és majd írj mi lett!

2013. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket, erot adtak ahhoz ne haggyal magam lerazni.. Mar varom a vizitet! Fel orat ha aludtam ejjel :( olyan ideges vagyok.. Irok hogy mi lesz!
2013. febr. 11. 06:25
 17/28 anonim ***** válasza:
Remélem, már nemsokára babázhatsz! Elhiszem, hogy félsz. Nekem 2 napig volt hasonló , nem akartak műteni, végül a második nap végén elfolyt a magzatvíz és kibújt magától a lányom. De a mai napig nem értem, hogy mi lehetett a gond.. Az a 2 nap iszonyatos volt.. Kitartás!!!
2013. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked,remélem minden rendben lesz veletek!
2013. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szorítok, hogy minden rendben legyen veletek! Majd írj, hogy mit mondtak! (1-2. voltam)
2013. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Volt rossz NST-m, de 1 után a szülésznő mondta, hogy ne egyek-igyak, mert lehet, hogy még ma császár lesz belőle.

Végül a 3-4. már jó volt, így nem csináltak semmit, de akkor már épp befeküdni mentem túlhordássa. Végül 40+5-nél született.

Ha a szívhang is leesett volna, szerintem tuti toltak volna a műtőbe, amint aláírja a főorvos. (Csak annyi volt a baj, hogy alig lengett ki a mutató, nagyon beszűkült, szinte egyenes vonal lett a papíron.

Remélem minden rendben Veletek!

2013. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!