Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz CTG miatt ma bent...

Rossz CTG miatt ma bent tartottak a korhazban,4-5 ctgbol egyik se volt jo. Jart valami hasonloan? 38 hkm

Figyelt kérdés
De minden mas vizsgalat rendben (teljes labor, toxo szures, vizelet, uh, aramlas) holnap reggel jon be a sajat dokim. Szeretnem ha beinditanak a szulest, vagy kivennek a babat, mert szornyu erzes ez. Szerintetek van ra esely? Konkretan alig mozog. Ha mozog a gorbe lefele megy :/ a szivhangja amugy jo tartomanyba van.
2013. febr. 10. 20:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A volt történelem tanárnőmmel volt ilyen, mivel szobatársak voltunk, így elmondta. Neki is rossz volt az nst, egy napon keresztül 2 óránként csinálták. Ha az utolsó is rossz lett volna azonnal császár. Az jobb lett, így nem csináltak semmit. Akkor már 40+4 hetesek voltunk. Közel 1 hét múlva szült.
2013. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ja, és ha szívhang rendben, nem avatkoznak be.
2013. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetesen volt ugyanez.. Egyszerűen nem tudtam megnyomni a gombot, mert konkrétan nem éreztem semmit. Ez első nap, mondták másnap reggel menjek vissza. Akkor dettó ugyanaz. (Amúgy nekem is rendben volt minden egyéb vizsgálat) Akkor mondták, hogy döntsek, legyen-e császár... Nem volt kérdés, mivel nem tudtam volna még egy napot ebben a bizonytalanságban eltölteni. Amikor kivették állítólag a nyakán volt a zsinór, de a fő gond az volt, hogy a méhlepény már egy ideje nem működött megfelelően. Császárral kivették, kis súllyal született ugyan (2320 gramm), 3 napig volt inkubátorban,de azon kívül minden rendben volt vele. Ma már 14 hónapos egészséges nagyfiú :)
2013. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A szivhang rendben, ha mozgas van akkor leesik viszot, ami nincs annyira rendben :/
2013. febr. 10. 20:39
 5/28 A kérdező kommentje:
Nekem ma az osszes rossz lett. Az esti is.. Holnap reggel lesz az uj..
2013. febr. 10. 20:39
 6/28 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik, engem is ez a bizonytalansag idegesit.. Es a mai ugyeletes doki sztem le se szart. "Nem kell kirugni a haz falat a gyereknek" ezzel zarta az esti vizitet.. Konkretan 3-4 rugasa volt a babamnak, es akkor is lefele ment a szivhang. Egy ctg kb 45 percig tartott.. Varom a sajat orvosom, nem akarok meg egy napot igy eltolteni semmien szinten. Remelem o is igy fogja gondolni :(
2013. febr. 10. 20:48
 7/28 A kérdező kommentje:
A lanyomat 3800 korul becsulik sulyra.. Ugyhogy meg azt se mondhatjak h hiznia kene meg bent egy kicsit.. :/
2013. febr. 10. 20:48
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a holnapi sem lesz jó, megindítják a szülést. Érzed azért, hogy mocorog? Mert én nem is éreztem, ettől voltam nagyon betojva... Mondjuk én egész terhesség alatt UH-ra rohangáltam, mert nagyon kevésszer éreztem őt..
2013. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
3. és 8. vagyok. Én konkrétan majdnem az egész napot bent töltöttem, már sírtam :( Jóformán nem volt kiugró rész a görbén.. Átérzem a helyzetedet, de próbálj megnyugodni. Írj majd mi volt!!
2013. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon keveset erzem, van par lab kinyomas.. De nagyon keves. Es az is megijesztett h amikor ereztem megmozdulni (2ctgn 2x ) akkor is leesett a szivhang :(

A tobbin semmi mozgas nem volt.

Ja az elson volt egy kis mozgas amikor nem esett le (az ugyeletes orvos mondta is h az jo volt) hat bazira nem sok a tobbi rosszhoz. Reggel 9tol este 20ig csak ctgn ultem vagy mas vizsgalaton..


Bizom benne h nem akarjak h ennek ellenere bent maradjon, engem nem nyugtat meg h ket ora kent csinalnak egy rossz ctgt mindennap...

2013. febr. 10. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!