Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami megkülönböztethető...

Van valami megkülönböztethető jel, hogy fiú lesz vagy lány?

Figyelt kérdés
2007. szept. 10. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Vannak módszerek, hogy gömbölyű, vagy csúcsos a has, de ez eléggé bizonytalan módszer!

Ha az ultrahnagon megmutatja magát a pici, akkor lehet tudni, ha nem akkor nem!

Menj el 4D ultrahangra, ott több esély van rá, hogy megmondják.

2007. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 4D ultrahangot javaslom nagyobb az esély arra hogy lehessen látni a baba nemét:)Sok sikert 27hetes kismama:)
2007. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, leginkább az ultrahangon van esélyed kideríteni, de még ott sem biztos. Nekem most, a 32. héten tudták csak megmondani, de erre is azt mondták, hogy nem biztos, hogy fiú lesz, csak úgy látszik. Jó példa erre, hogy engem is fiúnak jósoltak az ultrahang alapján :)
2007. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Kedves kérdező!

A válasz nagyon egyszerű. Ha fiú a kisbaba, egy apró kis fityegő van a lába között, ha ellenben lány egy kagyló alakú vágatot kell látnod. ha mindekttőt látsz... na az nagy szívás!

2007. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külsőleg, az anyuka hasára pillantva ez nem dönthető el teljes bizonyossággal. Minden gyerek úgy helyezkedik el, ahogyan neki a legkényelmesebb, tehát ha éppen csúcsos a pocak, az kisfiú és kislány lábacskája is lehet...
2007. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nincs, a népi babonákra nem lehet adni! Nekem 16 hetesen ultrahangon megmondták hogy fiam lesz, 18 hetesen pedig megerősítették! Sok sikert a babához!!
2007. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én 25 éve szültem, amikor még nem ultrahangoztak, s bejött a "népi babona". Az utcán is állítottak meg, hogy kedveském, tudja, hogy fia lesz? :) A csúcsos hasamról állapították meg.
2007. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!