Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hőmérséklet minden esetben...

A hőmérséklet minden esetben magas ha valaki teherbe esett?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem, mert nekem magas, késik is sokat, de negatív lett a tesztem...
2008. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, elméletileg nem esik le, mint mensi előtt szokott, hanem peteérés után végig adott szinten marad. Legalábbis nálam ez van, nekem 36,8-37,0 között van még mindig és 15 hetes bent a babóca. Azt viszont nem tudom, hogy szülésig ez meg is marad-e, vagy változni fog. Első baba. :-)
2008. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem hobbim a hőmérsékletem méregetése, de annyit elrulhatok, hogy nekem mióta élek 36,8-37.2 a hőm. Nem tudom, hogy ez a hozzáértőknek jelent-e valamit. Én jobban hiszek a tesztnek, és az orvosnak, mint a hőmérőnek.

De aki orvos helyett inkább....

18 hetes kismama

2008. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a kérdező egyáltalán nem azt állítja, hogy a hőnek jobban kell hinni, mint a tesztnek, meg az orvosnak, egyszerűen csak összefüggéseket keres.

Ami pedig van, tehát a kérdés jogos. Tudod, én sem voltam egy nagy hőmérsékletméregető, de miután jónéhány hónapig dolgoztunk a babáért az lettem. Néznem kellett a peteérést és néznem kellett, hogy mensi előtt leesik-e a hőm, különben szaladgálhattam volna minden néhány napos késéssel tesztet venni meg dokihoz, hogy megnézzék mi a helyzet. Ez egy kicsit olcsóbb volt: ha a hőm leesik, nincs baba, amikor végre magam maradt és nagy késés is volt, akkor mentem tesztet venni és hittem, hogy nem feleslegesen reménykedek.

2008. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!