Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mensi előtt a hőmérséklet...

Ha a mensi előtt a hőmérséklet elég magas, az azt jelenti, hogy volt peteérés is?

Figyelt kérdés

Gyógyszer abbahagyása után most volt a 3. ciklusom, és eddig viszonylag normális időre (35, majd 29 nap), de most kb. 43 napra jött meg. Persze babát vártam. A gond most is az, mint a gyógyszeres időszakban, alig van valami, gyakorlatilag tisztaságival ellennék... Attól tartok, nincs is peteérésem. Viszont a hőmérsékletem minden nap a ciklus végén 37 fölött volt. Ez azt jelenti, hogy volt peteérés? Vagy csak hőmérőzéssel tudok róla megbizonyosodni?

Másnál is van ilyen gond a fogamzásgátló abbahagyása után? Várom segítő válaszaitokat. Előre is köszönöm!


2008. jún. 12. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a mensi első napjától méred a hődet és kb 12-14 napig alacsony volt a hőmérsékleted és utána emelkedett meg akkor volt peteérésed. Legalábbis erre lehet következtetni. Én a hőmérőzés mellett ovutesztet használok.
2008. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem jelenti azt. a hőmérséklet a tüszőrepedés után felmegy és egészen a mensiig fenn is marad, ha terhes vagy akkor utána is. ha pedig nem vagy terhes akkor leesik a hő a mensi napján. www.babatervezok.otthona.net olvass utána.
2008. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!