Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az ultrahangértékek jók...

Ezek az ultrahangértékek jók vagy nem?

Figyelt kérdés
12 hét 3 napos vagyok, amit pontosan meg tudok állapítani, de a doki azt írta, hogy 57mm hosszú es ez csak 11 hét 3 nap, pont egy héttel visszadatált. A nyakiredő pedig 1mm- az most ilyenkor jó? Még egy hét múlva megyek a dokimhoz, de nem tudom örülhetek-e.
2008. jún. 4. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is el vagyok számolva. Kerek 17 hetes vagyok, de az uh szerint csak 15 hét 6 napos. Az 1 mm teljesen jó.
2008. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor csak most pindike egy kicsit, aztán majd nő ugye?
2008. jún. 4. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az uh gépek nem egyformán vannak beállítva, ahogy én tapasztaltam vagy másfél hét különbség is lehet köztük. Akkor szoktak a dokik aggódni, ha az eltérés több, mint 2 hét.

Az 1mm-es nyakiredő pedig teljesen jó érték.

2008. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor köszi, mert minden válasszal közelebb lettem a nyugodtsághoz.
2008. jún. 4. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 12.heti ultrahangon csak 49mm volt a babám.Aztán rá egy hétre meg 56mm volt.Igy ultrahang szerint én is 2 hét csúszásban vagyok.Mensesem alapján most 17 hetes vagyok ultrahang alapján meg 15. De ez nem baj!!! Lehet hogy most két hét alatt behozza a lemaradást!! Ugy mint az életben is nem vagyunk egyformák...Örülj a picinek és annak hogy egészséges!! Gratulálok!!
2008. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!