Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Próbálok rendesen enni, főleg...

Próbálok rendesen enni, főleg sok zöldséget, gyümit, de ugye nem lesz így baja a bébimnek?

Figyelt kérdés

Pár napja elég rossz az étvágyam, nem kívánok semmit enni. Nem émelygek, nincs hányingerem, egyszerűen nem kívánom a kaját.

15 hetes kismama


2008. jún. 4. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, vannak ilyen napok!
2008. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond! A baba úgyis elveszi, ami kell neki. Inkább többször egyél és keveset. Nekem is ez vált be, ennyi idősen nekem sem volt néha étvágyam. Ezért minden adagot megfeleztem és 2-3 óránként ettem. Így megkaptam minden tápanyagot ami kellett, de nem ettem magam degeszre. Melegben amúgy sem kíván annyit az ember lánya, ha pedig ülőmunkád van, vagy otthon vagy, akkor meg pláne nem igényel sok kalóriát a szervezeted. Csak igyál elég folyadékot!! Hidd el, lesz még ennek az ellenkezője is, amikor kétpercenként nyitogatod a hűtőajtót... :)

Kellemes babavárást!

egy 33 hetes kismama

2008. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha félsz tőle, akkor szedj vitamint, ami mindent tartalmaz, és mellette a sok zöldség, gyümölcs megteszi a hatását!
2008. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!